Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan reagaltak a szuleitek...

Hogyan reagaltak a szuleitek amikor elmondtatok nekik, hogy keszultok az elsore, vagy esetleg mar megtortent? Es hogyan mondtatok el? Mikor?

Figyelt kérdés
2009. jan. 5. 14:46
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Ja, es azt kihagytam, hogy szerintetek en hogy tegyek,mikor mondjam? :) elore is koszi
2009. jan. 5. 14:47
 2/13 anonim ***** válasza:
75%

Ha jó viszonyban vagy velük, akkor szerintem nem nehéz ezt megtenni.

Én még nem mondtam el, pedig már kb 4 éve át is estem rajt ;)

2009. jan. 5. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
90%
Szerintem nem muszály elmondani, ha úgy érzed elmondod, ha nem akkor nem. A magán életed.
2009. jan. 5. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem, ha jó a kapcsolatod a szüleiddel, akkor ők azt megérzik azonnal.

Én az egészet megbeszéltem anyukámmal, jó volt elmondani, mert nagyon megértő volt, és hasznos tanácsokat is adott.:)

Petranova

2009. jan. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
nekem elváltak a szüleim,Apunál laktam amikor megtörtént.Apuék ugy tudták meg,hogy a fürdőben hagytam a naplómat(amit én hülye írtam)és elolvasták.többet is megtudtak,mint kellett volna.Anyu pedig felhívott,és rákérdezett,telefonon könnyebb,mondtam,hogy igen,már lefeküdtem vele.azóta is együtt vagyunk.(6éve)
2009. jan. 5. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
en nem mondtam el a szuleimnek (elvaltak a szuleim):Pes soha sem fogom elmondani h mikor volt az elso alkalom...jah es mikor te elkezded meselni anyukadnak h keszulsz az elso alkalomra legyel termeszetes (perxe h ha jo viszonyban vagy anyukaddal)ha nm nyugodtan elneveheted magad;)mosolyodj el nyugodtan es innen tudni fogja h kicsit szegyellsz rolla meselni:Pjah es azt is mond el h a fiu megbizhato meg h vedekezni fogtok ;)remelem h tudtam segiteni;)
2009. jan. 5. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Én nem mondtam el, de szerintem rájöttek, hogy már nem vagyok szűz... :D
2009. jan. 5. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%

Én nem mondtam el, és szerintem semmi köze hozzá,ha már nem 13 éves a lány hanem úgy "normális korban van".

Ha el akarod mondani, akkor akkor tedd amikor egyedül van,és ne apud, tesód előtt. Légy nyílt és határozott.

2009. jan. 5. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
én 14 vagyok,féléve nem vagyok szűz a sráccal azóta is együtt vagyok de még nem tudom elmodnani nekik.
2009. jan. 5. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Csaj vagy mi? Ez a kérdés csak titeket izgat annyira. Nem kell azt elmondani, ha már jönnek a nem akarunk még unokát kezdetű mondatok, akkor már kitalálták.
2009. jan. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!