Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondtátok a szüleiteknek,...

Elmondtátok a szüleiteknek, hogy mikor vesztettétek el?

Figyelt kérdés

úgy értem, hogy előtte már beszéltetek róla, hogy szeretnétek, vagy csak utána amikor már megtörtént?Vagy el sem mondtátok?

kort és nemet is írjatok!köszi


2011. jún. 15. 12:23
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
98%
Semmi közük hozzá. 22F
2011. jún. 15. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 Scream85 ***** válasza:
100%
Én személy szerint nem mondtam el. Szerintem a magánügyem, nem vagyok "köteles" elmondani. Amúgy szerintem biztosan tudták már,mikor hosszabb ideje a barátnőmmel voltam.
2011. jún. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%

jaja semmi közük hozzá

18/F

2011. jún. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 szamóca.. ***** válasza:
100%

el. úgy terveztem hogy nem fogom, de sosem voltam jó hazudozó, rá három napra kibukott belőlem:D

jó kapcsolatban vagyunk, és meglepően jól reagálta le. előtte nem volt szó róla, én sem terveztem, fiatal voltam.

20L

2011. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
72%

o_o tök fura ahogy kb senki nem mondja el :S (már más ilyen kérdésnél is olvastam)


hát igazából én 15 évesen vesztettem el, akkor nem mondtam el, de amikor most (17 vagyok) már fél éve együtt voltam a barátommal és először aludtam ott ('hivatalosan') akkor persze csomó ideig ez volt a téma.. :S szal nekem muszáj volt elmondanom... mondjuk lány vagyok

2011. jún. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%

19/l

nekem csak anyukám van és mikor páromnál legelsőnek ott aludtam már tudta anyukám hogy úgy is együtt leszünk, annyit mondott vigyázzunk nagyon! úgy i tudta hogy egyszer be fog következni ez a dolog nem tud mit tenni ellene!

más nap meg kérdezte együtt voltunk mondtam igen kérdezte védekeztünk e mondtam igen és ennyi volt! ez lassan 2 éve volt azóta is vele vagyok együtt.1 hónap járás után feküdtünk le!ő már nem volt szűz.

2011. jún. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 anonim ***** válasza:
32%

"nem tud mit tenni ellene!"

miért is kéne egyáltalán tennie ellene?

2011. jún. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/34 anonim ***** válasza:
100%
17/f..én eddig még nem mondtam el szüleimnek hogy mikor vesztettem el, viszont biztosra veszem hogy sejtik hogy már nem vagyok szűz. Családunkban gyakori téma a szex, és ha pl. grillezünk ...(nem vicc) akkor is szóba tud jönni ez a téma, ezzel kapcsolatban pedig mindig csak annyit mondanak hogy VÉDEKEZZEK, amit nem győznek hangsúlyozni :)) ami érthető, de meg is fogadom szüleim tanácsát :P Egyébként nem szoktam nekik elmondani az intim témáim :P
2011. jún. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:

Semmi közük hozzá, ez mindenkinek a magánügye.


20/l

2011. jún. 15. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 anonim válasza:
Én sem mondtam el, hülye nem vagyok. 14voltam mikor hirtelennyébe megtörtént és aztán még aznap meg is csalt, úgyhogy nem igazán volt kedvem dicsekedni anyámnak hogy odaadtam magamat egy ilyennek. El is ment a kedvem jó idöre, mire 16évesen közöltem, hogy az akkori barátomnál ´pizsi parti´ :D. Szerintem anyám tudta, miféle pizsi partira megyek, nem is firtatta. Nem beszéltünk erröl soha. most25L
2011. jún. 15. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!