Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Anya el akar vinni magánrendel...

Anya el akar vinni magánrendelésre nőgyógyászhoz, mert a mensim után megint megjött kb 2 nap szünettel (ez minek a jele v mért van?), de nem tudja, h már nem vagyok szűz

Figyelt kérdés
nem is akarom h megtudja.de az orvoshoz bejön velem.Szerintetek kiderül?benne van ez az orvos sz.gépébe(már korábban voltam csak nem ennél az orvosnál)?v elmondja?ultrahangon látni?mit tegyek? :S help
2009. jan. 5. 18:08
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány éves vagy?
2009. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Hány éves vagy?

Mondd meg neki, hogy menjen ki, mert neked kellemetlen, ha bent van.

A dokit meg köteleti a titoktartás, feltéve, hogy elmúltál már 14...

Ugyanis 14 év alattival közösülni bűncselekmény, azt jelentenie kell hivatalból.

2009. jan. 5. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
a nőgyógyászhoz általába nem szoktak bemenni a szülők.Beszéld meg anyukáddal,hogy már nagylány vagy,és szeretnél egyedül bemenni.Semmikép ne hisztizz neki,ha ragaszkodik hozzá,mert az csak rosszul jön ki,és akkor rájön hogy valamit titkolsz előle.Én amikor voltam először a nőgyógyásznál,akkor rákérdezett,hogy voltam e már fiúval.Nem tudom,hogy ráfog e a te orvosod is kérdezni,bár valószínűnek tartom mivel írtad,hogy még ennél az orvosnál nem jártál.Egy orvosnak tudnia kell,hogy hogyan vizsgáljon meg.Nyilván egy érintetlen lányt nem fog olyan alaposan átvozsgálni.Különben az hogy megjött a menstruációd 2nappal utána,az nembiztos hogy valami gondra utal.Bár a korod nemtudom,de azislehet h még rendszertelen és összevissza van.Később be fog állni(vagy ha már fogamzásgátlót szedsz).
2009. jan. 5. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
100%

Szia.

Először is, nyugodj meg!

Nem látszik az ultrahangon, és a szüzesség nincs benn a számítógépes adatok között. Max. a doki rákérdez.

Egyszerübb lenne, ha elmondanád.

A vérzésnek több oka lehet:

- nem véreztél "rendesen" tehát nem szakadt le teljesen a méhnyálkahártya

- hormonális zavar

- stresz

- terhesség...vetélés... de gondolom esetedben erről szó sincs, mert védekeztél...


A vizsgálat nem árt, ne aggódj, s persze megkérhetnéd anyukádat, hogy a vizsgálat idejére menjen ki, mert cikinek találod!

De ne aggódj!!!

Sok siker a dokinál!

Fel a fejjel!

2009. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
35%
megfogja tudni hogy nem vagy szűz
2009. jan. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Tényleg azon mulliik,hány éves vagy,de ha nem megy be veled nem fogja megtudni,légy ügyes,nme szép dolog a hazugság,de a szülőket meg kell kímélni az ilyes fajta megrázkódtatásoktól
2009. jan. 5. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem írtad, hogy hány éves vagy, de ha elmúltál 14,akkor mondd meg, hogy ne jöjjön be veled,ez a te magánügyed és kész.Vagy ha tudsz menj el tini ambulanciára (ha felétek van) pl 1 barátnőddel,és utána mutatasd meg neki a papirt,azon nem lesz rajta, hogy nem vagy szűz,bizti megérti, hogy ezt inkább magad intézed.
2009. jan. 5. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszönöm megnyugodtam kicsit :) egyébként 16 és fél éves vagyok gondolom a rendszertelen mesni az oka mert nem szedek fogamzásgátlót és igen védekeztünk
2009. jan. 5. 20:57
 9/9 A kérdező kommentje:
na túl vagyok rajta :) elmondtam neki és sokkal de sokkal jobb köszönök mindent
2009. jan. 5. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!