Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ma 2x pettingeltünk a barátomm...

Ma 2x pettingeltünk a barátommal és ő megujjazott és kinyalt, de nekem nem volt gusztusom arra h leszopjam . Szerintetek ez nagy baj hogy azt szeretem h engem kényeztetnek de én őt nem akarom? 15vagyok

Figyelt kérdés
2010. nov. 2. 18:59
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
44%
a sexben nem szabadna lenni gusztustalan dolgoknak én szívesen kényeztetem a párom orálisan,mert látom mennyire élvezi és jól esik nekem is örömet okozni nekiahogy ő is szívesen viszonozza.Az a baj hogy túl fiatal vagy és nem hiszem hogy már sexelnetek kéne,20évesen kiélt leszel:D
2010. nov. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim válasza:
12%

mivan???? 15 éves lány vagy és már szexelsz a barátoddal??ez durva:O ez sokkolt xD hol tart már a mai világ? :O ezek a mai fiatalok xD(nah jó énis fiatal vagyok).

14 éves fiú vagyok még barátnőm sem volt nem hogy még ez. pedig nem vagyok egy csúnya kinézetű pattanás arcú vasalt hajú fiú,de valahogy még nem érdekelnek a lányok XD

2010. nov. 3. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:

Szex még nem volt fogjátok fel!!!

És az utolsó válaszadónak pedig azt tudom mondani h ezis emberfüggő h ki mit csinál 15évesen lehet h téged nem érdekelnek a lányok,de én attól meg eggyüt lehetek a barátommal....

2010. nov. 3. 18:53
 14/17 anonim ***** válasza:
91%

senki nem mondta, hogy ne legyél vele együtt de ilyen primitíven feltenni a kérdést... -.-"

a barátoddal vedd át az illemszabályokat aztán pattogjál hogy fogjátok fel nemvolt szex : D

Drágám, lehet fájni fog az igazság, de a kutyát nem érdekli, hogy mi volt és mi nem :)

2010. nov. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim válasza:
Csatlakozni tudok az előttem válaszolókhoz. Elég rosszul tud esni az ilyen. Volt nekem is olyan h a páromnak sikerült kétszer egymás után mosolyt csalni az arcára, és amikor végeztem, néztem nagyokat mert visszafele nem kaptam semmit, pedig eszméletlenül kívántam mert szeretem.
2011. jan. 6. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:

csak annyit az előttem szólókhoz..hogy ha már irtok neki akkor a válaszára adjatok választ és ne piszkáljátok! mert rohadtul nincs közötök hogy ő mit csinál 15 évesen! ha neki ez jó és ha szeretik egymást akkor nem mindegy?!

a válaszodra meg csak annyit hogy szerintem is baj, de ebből úgy is kifogsz nőni és majd te is fogod ugyanúgy kényeztetni ahogy ő téged! ha szeret megérti!

2012. nov. 3. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 Kutyus70 válasza:

Előttem szólónak... Nem akarjuk piszkálni. De talán tényleg a megfogalmazással van egy kicsi gond. Mármint ahogyan leírta-feltette a kérdést. kinyalt... leszopjam... ezekre van más megfogalmazás is. Ez így ebbe a formában talán mehet két ember közt, ha már jól ismerik egymást, jó barátok, sőt párkapcsolatban, ha ez különösebben felizgatja őket. De publikusan... használhatta volna mondjuk szimplán az orális szex kifejezést, így is értenénk miről van szó.


A kérdezőnek választ már nem adok, ugyanis azóta már eltelt 2 év, 17 éves, és ha 15 évesen már olyan sokat megtapasztalt, akkor mostanra talán már sokat tanult. (talán már én tanulnék tőle...)

2013. máj. 24. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!