Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha nem akar a barátnőm orálisa...

Ha nem akar a barátnőm orálisan kielégíteni akkor nem szeret, nem vonzódik hozzám? (többi lent)

Figyelt kérdés

Az van,hogy a barátnőmmel 3 hete vagyunk együtt,de még nem tartunk a szexnél ,de szóba hoztam hogy kezdhetnénk az orálissal...

de azt mondta hogy várjak még egy hetet hogy legalább egy hónapja együtt legyünk. Meg hogy még nem tudja megtenni!

Pedig én viszonoznám...

Ez most mi? Szórakozik velem és nem is szeret ,vagy nem vonzódik hozzám úgy?

Én 16/F Ő 15 lány

Mi a véleményetek?

lécci csak normális, értelmes válaszokat!


2010. nov. 3. 20:07
1 2 3
 21/25 anonim ***** válasza:
Szerintem is először adj, adj, adj, aztán ha viszonoz, akkor örülj. Ha nem, akkor is, mert van barátnőd és majd később úgyis eljön mindennek az ideje. És gondolj bele, hogy 10 év múlva fizetned kell egy ilyen csajért :D
2010. nov. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/25 anonim válasza:
47%
nem tudom felfogni h muszály a szopást imédniuk a fiuknak jobban mint a csjat...agyhalál...a páromat nem szopom le de tiszta szívből szeret sok húgy lé...
2010. nov. 4. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 anonim ***** válasza:
Ez igaz. Hiába törjük itt magunkat, hogy helyre tegyük ezt a gyereket, lepereg róla. Ez megint csak a szülő hibája, hogy nem képes megtanítani a gyerekének az értékrendet.
2010. nov. 4. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Valaki nem szeret, vagy undorodik az oráltól. Én a páromnak szoktam, ő nem, hanem mással viszonozza.

Ez olyan dolog, mint hogy valaki hátulról szereti, valaki undorodik tőle.

De három hét még nagyon kevés. Gyakorlatilag alig ismered

2010. nov. 4. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 anonim ***** válasza:
De hát ő SZERETI!!!!!!!!!! :D
2010. nov. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!