Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fel fogok keresni egy hivatáso...

Fel fogok keresni egy hivatásost. Mit gondoltok róla? Bővebben lent

Figyelt kérdés

22F vagyok és szűz.

az előszó:

még nem volt barátnőm, pedig már próbálkoztam lányokkal. nem vagy nagy pofájú, szerény vagyok, ezért nem tudnám leírni hogy hogy nézek ki.

régebben rondának láttam magam, de volt egy jópár ismerős és idegen! lány, akiktől kikértem a véleményüket hogy nézek ki. Nem vagyok mindegyik azt mondta hogy helyes vagyok. Nem címlapfiú, de szaladgálnak nálam csúnyább emberek is az utcán (most már így látom, fél évvel ezelőtt még magamat is a csúnya kategóriába tettem, most már inkább átlagosnak mondom magam), és láttam már nálam rondább fiúkat barátnővel.

az újonnan megismert lányok mindig csodálkoznak ha elmondom hogy nincs barátnőm, vagy úgy kezelnek mintha teljesen alap lenne hogy nem vok szűz és már volt barátnőm.


most történt meg már sokadjára, hogy "helyes vagyok meg aranyos" de mégsem érdekeltem a lányt, megszakította velem a kapcsolatot. ezért eldöntöttem, hogy felkeresek egy prostit. ha arra várnék hogy összejöjjek egy lánnyal lehet hogy még 40 évesen is szűz lennék, vagy egészen halálomig...


befejezés:

és a legrosszabb az, hogy mindig pár nap után szakítják meg velem a kapcsolatot a lányok (internetes ismerkedés, mert a személyes ismerkedéshez túl félénk vagyok), és sosem mondják el, hogy mi volt velem a bajuk..

nem tetszettem nekik? nem jött be a stílusom? másmilyenek voltunk? (ez utóbbit szerintem hülyeség is kérdezni, hiszen csak olyan lányoknak írtam, akiket hozzám hasonlónak találtam)

mindig az jön: kedves vagy és helyes..., de még csak azt sem mondják hogy legyünk barátok, hanem leépítenek.


Ezek után mit gondoltok arról, hogy felkeresek egy örömlányt?

csak kíváncsi vagyok


2010. nov. 4. 09:26
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
nem vagyOK
2010. nov. 4. 09:27
 2/43 A kérdező kommentje:

az értelmetlen fogalmazásért ELNÉZÉSETEKET kérem.

csak alig tudtam összeszedni a gondolatokat a fejemben!

2010. nov. 4. 09:28
 3/43 A kérdező kommentje:

el is kezdem javítgatni...

*HA ELMONDOM HOGY NEM VOLT MÉG BARÁTNŐM

2010. nov. 4. 09:28
 4/43 anonim ***** válasza:
szerintem ezt a prosti dolgot te már nagyjából el is döntötted. én nem vagyok az ilyen lányoknak a híve, de ahogy leírtad a dolgot, szerintem is próbáld meg. csak vigyázz, hogy ne váljon ez megszokottá, hogy mindig olyan lányokat keresel fel. egyszer elmész, és kész. lehet, hogy utána több önbizalmad lesz, és bátrabban közelítesz majd normális lányok felé. persze jobb lenne, ha találnál egy nem prostit, de ez a te döntésed. amúgy szerintem nem interneten kéne ismerkedned. iskola, munkahely, ismerősök, barátok barátai.
2010. nov. 4. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/43 A kérdező kommentje:

sajnos nincs túl sok személyes kapcsolatom.

és eredetileg komoly kapcsolatot szerettem volna. kalandokat szerintem nem is tudnék összehozni, mert ahhoz sok önbizalom kell vagy nagy szép arc.

én mindkettőnek híján vagyok.

2010. nov. 4. 09:35
 6/43 A kérdező kommentje:

és mindenki azt hiszi, hogy rossz lányoknál próbálkoztam eddig.

nem. csak normális, rendes lányoknál próbálkoztam be eddig. nem bulizós diszkókirálylányoknál.

2010. nov. 4. 09:37
 7/43 anonim ***** válasza:

Véleményem szerint minden internetes kapcsolat megszűnik előbb vagy utóbb, nem tudom, miért, de mindig ez van:D

Én se vagyok a híve, mert nincs annál rosszabb, mikor nem tudod, kivel beszélsz...még ha küld is magáról képet...azért az nem ugyanaz...!

Élőben kell ismerkedni...és még annyit, hogy talán az a baj, hogy túl szerény vagy! De félre értés ne essék, én ezzel nem azt akarom mondani, hogy ess át a ló másik oldalára és legyél nagypofájú stb...! Légy magabiztos és határozott!!! Hidd el, ha ez megvan, sikered lesz!


Én elítélem a prostizást, de ez az én SAJÁT, SZUBJEKTíV véleményem! Megmondom őszintén, hogy előbb állnék szóba egy szűz fiúval, mint egy olyannal, aki kurv@zott előttem:S


Te magad is írtad, hogy nem a külsőddel van a baj..., akkor meg?! Próbálj egy kicsit másképp állni a dolgokhoz, javítani a kommunikációdon!

Ha nagyon nem megy, keress fel egy pszichológust. És nem azért, mert dilis vagy, hanem mert valószínűleg nincs önbizalmad és így a kommunikáció sem megy valami jól, ahogy én látom. Azt a pénzt, amit prostira költesz, inkább egy szakemberre költhetnéd, legalább lenne önbizalmad, meg segítene megoldani ezt a kezdeményezési "problémát"! :)


De ez a te döntésed, én csak a véleményemet írtam le!


20L

2010. nov. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
100%
Tök mindegy hogy nézel ki, a lányoknak mindegy.Lehet, hogy hülyeségnek hangzik, de én halál ronda vagyok, még a fiúismerőseim szerint is, és mindíg van barátnőm, néhányra tényleg azt mondom, hogy hű.A lényeg az ÖNBIZALOM a jó a dumád, és tudják, hogy számíthatnak rád, már csak idő kell.
2010. nov. 4. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
71%-nál ott a pooont ;)
2010. nov. 4. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 anonim válasza:

Ha nagyon szeretnél már szexuális kapcsolatot, akkor menj el egy hivatásoshoz. Nincs ezzel baj, az egyik ismerősünk is hasonló korú volt és szűz, mint te. Ő is "vett" magának egy menetet. Fontos, hogy ne útszéli, igénytelent keress. Akkor már inkább vegyél egy újságot, keress egy neked megfelelőt, de mindenképpen szólj neki, hogy még szűz vagy. Hidd el akkor jobban fog figyelni rád. Biztos nem olcsó, de jobb, ha egy tiszta lakásban csináljátok, mint egy kocsi hátsó ülésén, miközben azt figyeled, jön-e valaki.

Azt azért tudnod, kell, hogy egy örömlánnyal nem lesz olyan jó a szex, mint egy olyannal, akit szeretsz is.

Ne feledd az óvszert!!! Sok sikert.

2010. nov. 4. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!