Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fiuk! Akiknek peniszuk tobb...

Fiuk! Akiknek peniszuk tobb mint 20 centis azok hogy probalkoztak egy szuz csajnal?

Figyelt kérdés

Baratnommel 2en szeretnenk kozosulni de sajnos mivel mind2en szuzek vagyunk en nem is ertek meg annyira hozza. Es sajnos a merettel is gond van (23cm). Nem volna baj ha baratnom nem volna szuz. De annyira fel mar mikor csak ranezz. Valahogy nem tudom mit csinaljak. Azt mondta hogy nem mer velem lefekudni mert van egy olyan erzese hogy nagyon fog fajni neki (en ezzel tisztaban vagyok hogy faj barmilyen nagy is legyen)


Gondoltam arra hogy eloszor ujjal kellene atszakitsam a szuz hartyajat. Ha tudnatok valamivel jobb tippet akkor mondjatok!!!


18/F


2010. nov. 4. 13:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
sokat kell izgatni attól jobb lesz.. meg síkosító esetleg
2010. nov. 4. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
mondjuk ne told be neki tövig?Azért mert hosszú nem biztos, hogy vastag is...
2010. nov. 4. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, de ez nem probléma! Végülis nem kell tövig betolnod! Mivel szűz a hölgy, nyilván valamennyire fájni fog az első. Csak óvatosan csináljátok!
2010. nov. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
irigyellek h még szüz vagy...én fiatalabb vagyok nálad de megbántam mikor megtörtént...:/
2010. nov. 4. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim válasza:
Próbáld popóba
2010. nov. 4. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Utolsó - > mert mindenki szeretné is a popós dolgot.. Nem oda való,nem mindenki olyan balek ;D

Kérdező nem tövig kell be nyomni amúgy sem.Vastag jobban számít így..

2010. nov. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Azért 23cm... nem piskóta :D

Valamit csináltál vele vagy alapból ekkora?:D

Nekem csak vagy 18cm :D

2010. nov. 4. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Hat latom egy paran a vastagsagra is ratertek. Hat azt hiszem az kb 6-7 cm korul van

am lehet hogy tevedek

2010. nov. 4. 21:19
 9/13 anonim válasza:
Hát hallod akkor te már néger vagy:D
2010. nov. 5. 04:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim válasza:
Ne aggódjatok, mert a hüvely képes naggggggyon rugalmasan kitágulni ( egy kisbaba is átfér rajta, ami nem néhány cm), de persze NEM egyik pillanatról a másikra. Ha olyan biztonságos , meghitt helyen tudtok szeretkezni, ahol tuti nem zavarnak meg, és van elég időtök egymás testét szeretésben felfedezni, elfogadással egyre jobban felcsigázni, akkor a barátnődnek nem a méreteken fog járni az esze, hanem azon, hogy magábafogadjon. Csak figyeld a testét, mert az pontosan "elmondja" neked, hogy hol tart az izgalomban és hogy Te meddig mehetsz és milyen tempóban. A teste beszél erről igazán őszintén. Javaslom, hogy előtte egyedül képezd magad ügyes partnerré, hidd el, sokat fog segíteni mindkettőtöknek.
2010. nov. 5. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!