Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Azok, akik folyton itt siránko...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azok, akik folyton itt siránkoznak, hogy nincs barátnőjük, hány lánynál próbálkoztak eddig?

Figyelt kérdés
2011. okt. 30. 13:21
1 2
 1/15 mus musculus ***** válasza:
Ez teljesen jogos kérdés, respect. Kíváncsi leszek a válaszokra.
2011. okt. 30. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés de a próbálás ténye sem elégséges feltétel sajnos.

Inkább azt kellett volna kérdezned hogy "hogyan" ugyanis abban benne van ugyan ez a kérdés, és az össze többi elcseszett későbbi fokozat is.

2011. okt. 30. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%

Én is kíváncsi lennék, de ők úgysem fognak válaszolni ;)

Na mindegy, addig is egy kis sztori: férjemnek fiatalkorában sokáig nem volt barátnője, 21 évesen vesztette el a szüzességét. Aztán 28 éves koráig bezáróan kb 30-35 lánnyal volt szex vagy komolyabb kapcsolata. Kérdeztem: mi változott? Erre azt mondta, hogy NAGYON soknál próbálkozott (100 fölött).

Hát így kell ezt :)

2011. okt. 30. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

egyébként én nemszoktam itt hisztizni,de azért válaszolok,:soknál,neten meg többszázzal.

Így elmondhatom hogy 20 éves vagyok ésmég nemvolt nőm.XD

de semmi hiszti,aztmeghagyom a melegeknek. :)

2011. okt. 30. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

hmm... kb 4-5nél

21f

2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
52%

"Én is kíváncsi lennék, de ők úgysem fognak válaszolni ;)

Na mindegy, addig is egy kis sztori: férjemnek fiatalkorában sokáig nem volt barátnője, 21 évesen vesztette el a szüzességét. Aztán 28 éves koráig bezáróan kb 30-35 lánnyal volt szex vagy komolyabb kapcsolata. Kérdeztem: mi változott? Erre azt mondta, hogy NAGYON soknál próbálkozott (100 fölött).

Hát így kell ezt :)"



félrebeszélsz,sok pancsert ismerek bepróbálkoztak pár csajnál,leugatták őket,megint próbálkoztak megint....

aztán már annyian lekoptatták hogy tiszta bohócfilingje volt,már acsajokutána alapból ezértis eluutasították.A férjedet ha nézzük biztos azért volt utána több nője,mert tudták róla hogy voltmár csaja,akinek ugyanis mégnemvolt azt lenézik,ezért szokták

azthazudni hogymár volt,de azislehet hogy nagyobb lett az egója,ezáltal a kisugárzása is máslett,vagy mindkettő.

2011. okt. 30. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

13:33:


Honnan a lófülből veszed azt, hogy lenézik, akinek még nem volt csaja??? Komoly gondok lehetnek nálad...

2011. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 mus musculus ***** válasza:
13:33, basszus, arra nem gondolsz, hogy az az ember sem úgy született, hogy volt barátnője? Ha igaznak vesszük a teóriádat, akkor is tennie kellett valamit legalább az elsőnél.
2011. okt. 30. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 mus musculus ***** válasza:
*elsőért (így értelmesebb)
2011. okt. 30. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

hát,sok olyan szitut láttam az osztájba,vagyis,inkább halottam hogy kérdeztéka csákót volte csaja,azt amikor mondtahogy nem akor kiröhögték acsajok,nyilván egy

fóka csaj nemfog lenézni,de azok kinek kellenek.

2011. okt. 30. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!