Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha elvesztettem a szüzességeme...

Ha elvesztettem a szüzességemet akkor utána tényleg késik a menstruáció és mennyit?

Figyelt kérdés
és ha idegeskedek azon h terhes lehetek akkor azér tis terhes lehetek??
2010. nov. 5. 21:49
 1/8 anonim ***** válasza:

Van akinek késik, van akinek nem...izgulás kérdése.

Hát, szerintem idegességtől még senki nem lett terhes..bocsánat, de most elvonulok röhögni...

2010. nov. 5. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:

Nem leszel terhes attól mert idegeskedsz,esetleg produkálod a tüneteket de semmiképp nem lehetsz terhes ez miatt.

Stresszelés miatt késhet a menstruáció de ha nem került beléd sperma akkor nem vagy terhes,nyugi.

2010. nov. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem a szextől késik, tehát nem a szüzesség elvételétől, hanem a stressztől. Ha megfelelően védekeztetek, akkor nincs semmi gond, ha nem, akkor viszont lehet ott egy baba. Ezt már Neked kell tudnod...
2010. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ha szerencséd van akkor nem,ha nincs akkor legalább 9 hónapot késik...
2010. nov. 5. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm.aválaszt.:)
2010. nov. 5. 21:55
 6/8 anonim ***** válasza:

Szóval oké, hogy fiatal vagy, de ez együtt jár a korai hülyüléssel? Felfogtad ép ésszel, mit írtál? Attól lehetsz-e terhes, hogy aggódsz miatta? Ha pusztán azért lehetnének terhesek a nők, mert aggódnak miatta, nem lenne ennyi gyermektelen.

Az első kérdéseddel semmi baj, oké, tapasztalatlanság, azért írtál ide, hogy segítsünk. De a második... Csak gondolj már bele, de komolyan!

2010. nov. 5. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
gondoltam írok ide egy értelmes választ de miután elolvastam a második kérdésedet arra jutottam h nem húzom fel magam... és a helyedbe elolvasnám azt a szép piros szöveget a kérdések felett (szerelem,szex kategória)
2010. nov. 5. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Deeeee lehetsz.......xDXDXDXD

Ez vicc ge*ii vagy ezt komolyan gondolod?:DXDXDXDXDXD

UUristen-.-"xDxDxDxD

2010. nov. 24. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!