Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mennyire van a szűzhártya a...

Mennyire van a szűzhártya a hüvelybemenettől? Csak mert én szűz lány vagyok, csak ob minit használok, viszont a középső ujjamat tövig be tudom dugni (7,3 cm), és nem érzek semmit.

Figyelt kérdés

Igen felizgulva 3 ujjam is bemegy olyan 3,5 centiig. 0. 0 Vagy nem is tudom érezni? Ha érzem, mit érzek?


17L


2010. nov. 6. 00:45
 1/8 anonim ***** válasza:
pár cm-re van a bemenettől és nem mindenkinél lehet érezni
2010. nov. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
73%
fasztudja mennyire énseérzek semmit megnyugodhadsz ..
2010. nov. 6. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Tehát nőgyógyásznak megmondom, hogy szűz vagyok (a kivizsgálás módja miatt, tehát nem a lelki stb. része, tudom, hogy akkor vesztem el amikor fiú lesz bennem), akkor lehet, hogy rákérdez még egyszer, és megnyugtat, hogy nyugodtan valljam be? :D
2010. nov. 6. 00:58
 4/8 anonim válasza:
Hát veszítsd el valakivel és akkor nem lesz ilyen gondod :) Nem nehéz rá embert találni ebben a világban hidd el :D
2010. nov. 6. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

milyen jo, hogy itt az emberek csak ugy banak a szuzesseggel, hogy kapjal valakit-mindegy, hogy kit es veszicsd el..



a huvely "szajat" bevono vekony izomreteg.


[link]

2010. nov. 6. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
bocsi..itt a jo link: [link]
2010. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nemindegy...menj rra ott az url-re es ott lesz:)
2010. nov. 6. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

A válasz írója 78%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 02:18


Köszi, nem akarom még elveszteni, becsülöm magam annyira és keresem a megfelelőt... -.-

2010. nov. 6. 13:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!