Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalommal szerintetek...

Első alkalommal szerintetek hol, hogyan legyen? Otthon vagy egy fullos szállodában? Pezsgő vagy bor?

Figyelt kérdés
Egyéb elképzeléseket, fantáziákat is díjaznék...
2010. nov. 7. 17:56
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
86%
nekünk a lánynál volt :D
2010. nov. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gondolom, hogy fullos szállodára szükség lenne. Én nem szeretem ezeket a túlzottan megszervezett dolgokat. Jobb, ha spontán történnek a dolgok.
2010. nov. 7. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
első vagyok :D este volt gyújtottunk gyertyákat :d minden tökéletes volt :)
2010. nov. 7. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Leginkább otthon spontán.

Ha túlzott tervezést igényel a dolog, akkor még kicsi vagy hozzá.

2010. nov. 7. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem volt már befuccsolt első alkalmam egy fullos szállodában. Nem csak kellemetlen volt, hogy nem jött össze, de szegény srác majdnem egyhavi fizetését ráköltötte - tulajdonképpen a semmire. Mert nem is tudtuk már utána igazán élvezni a helyet, alig vártuk, hogy elmehessünk onnan.

Ha nincs számolatlan pénzed, akkor ezzel is érdemes kalkulálni.

2010. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát mi a barátomnál kezdtük el, de idegesített a gondolat hogy itthon van az öccse (az öcsike 12 éves). Szóval akkor nem feküdtünk le. Végül nálunk történt meg, szüleim elutaztak a hétvégére. Gyújtottunk gyertyákat, halk zene, ahogy kell. Nagyon jó volt.
2010. nov. 7. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
ez attol is fugg hany eves vagy,es mit enged meg a penztarcad. nyilvan egy fullos szallodaban,pezsgovel es kaviarral tobb eselyed van mint egy koromporkoltel otthon. de attol is fugg milyen az a szemely akit meg akarsz hoditani. en nagyon drukkolok!!!
2010. nov. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

a pénz nem számít, csak hogy tökéletes legyen, mert egyszer van ilyen az életben

és úgy érzem megtaláltam az igazit, akivel egész életemben együtt szeretnék lenni

2010. nov. 7. 18:25
 9/11 anonim ***** válasza:
A pénz nem számít,olyannyira nem,hogy a helyszín mindegy is,csak ti jól érezzétek magatokat és ne zavarjon senki.Az elsőre akkor is emlékezni fog,ha nem luxus körülmények között veszíti el.A lényeg ő és te.Emlékszem,hogy én is készültem,hogy mi lesz rajtam,milyen zene szól majd stb.De most így utólag alig bírom felidézni,hogy mikor milyen szám ment,mert teljesen kikapcsolt az agyam.Csak a szemére emlékszem és az illatára.A hangulat megteremtése tényleg fontos,de ez nem attól függ,hogy épp hol vagytok.A zavaró körülményeket iktasd ki,pl. kocsi hátsó ülésén gondolom nem lenne a legkényelmesebb,de tényleg csak ti számítotok.
2010. nov. 7. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
szerintem is jobb, ha spontán jön és ha csak az alkalom hozza, de ha már megszervezitek akkor vegyetek ki egy szobát. az tök jó, és nem kell azzal foglalkozni, hogy nem vagytok-e túl hangosak.;) előtte lehet egy közös fürdés így jobban megismeritek egymás testét, legyenek gyertyák, esetleg halk, lassú zene, selyem ágynemű xD
2010. nov. 8. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!