Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek ez mennyire gáz?...

Szerintetek ez mennyire gáz? :D (de most komolyan)

Figyelt kérdés
Őszinte leszek.19vagyok.Életemben 3x dugtam mind a 3ért fizettem.Nem tudom milyen óvszer nélkül.18 évesen először.Egyszer kavartam egy lánnyal kb másfél éve gimiben.Minden volt kivéve sex nemakarom részletezni miért nem férne ki a szöveg, béna voltam és kész.Régen nagyon bénán néztem ki. Most meg csak az érdekel hogy h nézek ki és hogy mennyi pénzem van. Most sem vagyok vmi nagy csajos de sokkal jobb mint rég.Nade mégis...elcsesztem a tinédzser korom.........:(
2010. nov. 9. 15:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha eddig mindig fizettél a szexért azért még most sem lehetsz akkora nőcsábász...
2010. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

hát :/ nem a legjobb ez a fizetős dolog. Nem tudok erre többet mondani, te dolgod, te életed. Gondolom senki sem kényszerített. szóval végülis a te hibád :/

L

2010. nov. 9. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
sztem nem gáz ha te így jól érzed magad. szard le a tinédzser korodat, lesz még időd bepótolni mindent akár 40 éves korodig, csak akkor hajtsad a pénzt, mert az kell mindenhez...
2010. nov. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

Ne foglalkozz a múlttal, csak a jövővel. Ami elmúlt, elmúlt.

Most bepótolhatod amit eddig kihagytál. Azért figyelj, hogy ne változz valami kis divatmajommá. :D

22/L

2010. nov. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Minden férfi fizet a szexért, mert sajnos a mai Nök 90%-nál alap elvárás, hogy eltartsad, kielégítsd a drága igényeit.
2010. nov. 9. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Utolsónak!!Ha tudnád mennyire igazad van!!Az életünkkel fizetünk legtöbben!10pont!!
2010. nov. 9. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Igen, igazad van.

Valóban nevezhetjük úgy is, hogy az életünkkel vagy más életével fizetünk azért a Nöért, akit csak pénzzel kaphatunk meg. 2 lehetöség van vagy a szülök vagy mi magunk dolgozzuk magunkat halálra, hogy tartsunk egy csinos háziállatot, aki sem lábast, sem padlót nem kefél, hanem öt kefélik, sokan...

Fenntartom, hogy vannak olyan Nök, akiknél nem ez számít, de nagyon kevesen vannak. A pénz szaga valahogy mindenkit megbolondít.

2010. nov. 10. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!