Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, és teccik egy...

Szűz vagyok, és teccik egy fiú, és már voltam is nála, de nem történt semmi. Most újra elhívott magához azért h . Egyikünk se gondolja komolyan az egészet, de jólesne megtenni. De félek, h utánna elmondja mindenkinek. Várjak az igazira/tegyem meg?

Figyelt kérdés
2010. márc. 7. 18:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
87%
Meg fogod bánni, ha megteszed. Ha nem is most, de idővel.
2010. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
87%
azért hogy túl legyél rajta nagyon nagy baromság, később tuti meg fogod bánni, de akárhogy is lesz védekezzetek
2010. márc. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
52%
nagy hüjeség lenne, de te tudod.. gratulálok
2010. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
37%
szvsz ha nem teszed meg akkor fogok bánni
2010. márc. 7. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
67%
attól függ milyen típus vagy. én pl nem vagyok ilyen tipikus romantikus alkat, nekem a szex maga az élvezet, létszükséglet. de semmiképp sem ilyen belemagyarázott szentimentális lelki hülyeség, hogy csak az igazi nagy ő-nek add oda magad, mert ez a legnagyobb kincsed a világon, stb. ha nem vagy romantikus alkat, akkor szerintem hajrá. én is így tettem anno, és baromira élveztem, és most is baromira élvezem, és baromira nem bántam meg! ha viszont te is a szőke hercegről álmodozol, és csak kiváncsiságból tennéd, akkor tényleg ne feküdj le vele!
2010. márc. 7. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
figyelj, ha teccik, akkor miert nem jartok?? vagy te nem tecco neki?
2010. márc. 7. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Hát figyelj,ha már azt akarja.. akkor már valamennyire biztos teccek neki..:Dde nem akarom,meg ő se komolyra..nem akarunk járni.
2010. márc. 7. 18:33
 8/12 anonim ***** válasza:
hát nem biztos,h teccel neki, lehet cska jó akarja érezni magat
2010. márc. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nah ezaz,énis azt akarom,de de abban sem vagyok biztos h ez helyes lenne..sőtt..tudom..
2010. márc. 7. 18:37
 10/12 anonim ***** válasza:

ne azon filózz h most helyes e vagy nem.

azt tisztázd magadba h később megbánod e.

ha nem hajrá, ha igen mindenképp várj én azt tudom tanácsolni.

szerintem amugy a többségben vannak azok akik megbánnák, ugyh légy őszinte magadhoz és úgy gondolkozz el ezen, ne magyarázz bele a dologba h a végén az jöjjön ki amit te szeretnél.

csak okosan :)

2010. márc. 7. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!