Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A lányokban mindig van egy...

A lányokban mindig van egy kis aggodalom az "első" előtt, hogy vajon tetszik-e a testük a pasinak?

Figyelt kérdés

A bnőm még szűz. Imádom egyszerűen. Eléggé lassan adja oda magát nekem, apránként. 2 hónap után került le róla a nadrág, bugyi még marad. Nem bánom ezt.


Viszont több helyen is olvastam, hogy a lányokban van egy olyan, hogy vajon tetszenek-e meztelenül a párjuknak, és talán emiatt félénkek....


2010. nov. 11. 12:56
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
van hát. de csak bíztasd hogy szép, szereted stb, és menni fog. Én is nagyon paráztam... 18L
2010. nov. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

nyilván legtöbb emberben benne van ez, főleg ha szűz, mivel akkor gondolom nincs hozzászokva h egy pasi előtt meztelenül mutatkozzon..


de (magamból kiindulva) gondolom mindenki másnál így van ha már több partner volt, akkor is, ha csak nincs vki meggyőződve arról h ő a legszebb a világon.

2010. nov. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Amikor neked volt az első, egy pillanatig sem aggódtál? :)
2010. nov. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem amúgy még ez a tempó is gyors lenne, amit a barátnőddel csináltok, bár attól is függ, hogy hány évesek vagytok. Én 16 vagyok, de 2 hónap után még nem mutogatnám magam nadrág nélkül egy pasinak. Persze manapság vannak lányok nem is kevesen, akik 13-14 évesen pár hét után már lefekszenek a pasijukkal, de én az ilyet nem nevezem igazi szerelemnek, az ilyen lányok azt hiszik, attól lesznek felnőttek meg nagymenők, hogy már szexeltek valakivel.
2010. nov. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is aggódtam, de nem a testem miatt. Azzal nem volt problémám. Sokkal inkább paráztam, hogy nem lesz jó vagy terhes leszek. Szerencsére tévedtem. :)
2010. nov. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát ez mindenkinél más..én kifejezetten letepertem a fickót és én voltam felül..nem érdekelt hogy nézek ki, mert tudtam,hogy azért nem olyan rossz a látvány...
2010. nov. 11. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:

én spec. rohadtul paráltam rajta, hogy valami nem fog tetszeni neki .. kétségtelenül benne van a pakliban, hogy szemérmes, és ezért félénk..

dicsérd meg sokszor, hangoztasd hogy mennyire csinos, és akkor majd oldódik a helyzet biztos :)

2010. nov. 12. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Van..én egy jó ideig nem is nagyon mászkáltam a jelenlegi barátom előtt meztelenül,pedig ő nem is az első nekem.Eltelt egy kis idő mire levetkőztem a gátlásaimat előtte.
2010. nov. 12. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!