Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Első alkalom volt és nem...

Első alkalom volt és nem védekeztünk. Mennyi az esélye annak, hogy gáz lesz belőle? (hogy finoman fogalmazzak)

Figyelt kérdés

Kioktatásra nincs szükségem, tudom, hogy felelőtlen voltam. Tényleg tudom...

Egy-két napja menstruáltam még, tegnapelőtt vesztettem el a szüzességem. Fájt, véreztem, minden ami kell, de összességében nem volt vészes. Nem élvezett el, de persze tisztában vagyok vele, hogy attól még becsúszhat. De mégis mekkora a valószinűsége?

Előre is kösz az értelmes válaszokért.


2011. nov. 4. 11:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Gáz, ha nem is, de gyerek még lehet...
2011. nov. 4. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Hogy gáz lesz belőle arra nagyon kicsi az esély, de inkább folyékony és szilárd halmazállapotú lesz
2011. nov. 4. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
De mégis..mennyi az esélye?
2011. nov. 4. 11:33
 4/21 A kérdező kommentje:
mondom értelmes válaszokra vagyok kiváncsi
2011. nov. 4. 11:34
 5/21 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan kezdhetsz gondolkodni a fiú és lány neveken. :)
2011. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
50% vagy igen, vagy nem.
2011. nov. 4. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Kevés az esélye.


Amúgy az a baj, hogy sok itt a tinifiú, akik ide járnak észt osztani. Ha minden egyes szexből gyerek születne, már nem 7 milliárd lenne a Föld népessége, hanem 14 milliárd...

2011. nov. 4. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Akkor is, ha nem élvezett el?
2011. nov. 4. 11:37
 9/21 A kérdező kommentje:
köszönöm a legutóbbi választ. Nem azért mert az a megnyugtató, hanem mert egy kérdésre normálisan válaszolt :)
2011. nov. 4. 11:38
 10/21 anonim ***** válasza:
Nem lesz gáz, ne aggódj.Ettől még nem lehet (nagyon nagyon kicsi az esély szinte nulla) De legközelebb védekezzetek!
2011. nov. 4. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!