Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Jó ötlet úgy elveszíteni hogy...

Jó ötlet úgy elveszíteni hogy közben menstruálok?

Figyelt kérdés
Ő már nagyon szeretné és én is, csak nekem pár napja megjött. Már nem olyan erős és engem nem zavar...érdemes felhoznom neki vagy hanyagoljuk az egészet? (mindkettőnknek ez lenne az első 18-23)
2010. nov. 12. 11:20
1 2
 1/12 anonim válasza:
27%
hát én lehánynálak és összecsapkodnálak egy sony ericsson adatkábellel ha úgy dugatnád meg magad velem hogy közbe menstruálsz :) de ez egyéni vélemény....
2010. nov. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%

Szerintem nem jó ötlet. Ha 18 évet kibírtál, ő meg 23-at, akkor ne ezen a pár napon múljon. A férfiak többségének azért nem a begerjedés a reakciója egy vérző punci láttán... Különösen nem első alkalomkor.


26/N

2010. nov. 12. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Toreador válasza:
64%

A legtöbb pasit egyáltalán nem zavarja, csak azokat, akik finnyásak. Ha pedig komoly a kapcsolat, régóta tart, imádjátok egymást, akkor főleg nem fogja zavarni. Aki finnyás, az meg magára vessen, olyankor a pasiknak is jobb (legalábbis az én barátomnak jobban esik valamiért).

Bár, nem tudom, hogy első alkalomnak jó ötlet-e. Én várnék pár napot. 21/L

2010. nov. 12. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
érdekesnek tartom, hogy egyáltalán felmerül ez a kérdés..
2010. nov. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%

Mi szoktunk olyankor is, ha megvan, az én páromat nem zavarja, én meg olyankor is kívánom (talán még jobban).

(Köszönöm, nem kérek kioktatást, hogy milyen egészségtelen, 33N vagyok és kellően tájékozott, mérlegeltem az előnyöket és hátrányokat, és hiszek a nőgyógyászomnak, aki szerint nem árt, ha mindkét fél egészséges.)


Elsőre viszont nem ajánlanám. Nyugodtan mondd meg neki, hogy várnia kell pár napot. Ha erre azt mondja, hogy nem zavarja, akkor is várjatok. Megmondom, miért. Ha szűz vagy, és nem simogatnak kellő ideig, baromira szar lesz, nagyon fog fájni. Ha ott maszatos meg kenődik, nem fogja elég sokáig csinálni, ergo szar lesz.

Ráadásul ő i tapasztalatlan, akkor meg pláne, fogalma sincs, mire számíthat. Lehet, hogy undorodni fog, és így indítani a szexuális életet nem egy jó dolog.


Mellesleg azt írod, "ő" már nagyon szeretné. És te? Te nem? Mert szerintem ez lenne a leglényegesebb dolog.

2010. nov. 12. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
83%
Én nem szoktam hagyni hogy ott hozzám érjen barátom akkor.Tudom hogy természetes dolog a menzesz de gusztustalannak tartom hogy akkor érjen hozzám.
2010. nov. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. nov. 12. 12:00
 8/12 anonim válasza:
100%

megvárnám amig elmúlik :D

ne azon a pár napon múljon . . .

addig meg kitudjátok várni , nem ?:D:D

2010. nov. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

A menstruáció alatti szex nem finnyásság kérdése. Komoly egészségügyi következményei lehetnek, egy egy nőgyógyász se javasolja ilyenkor a szexet.

24 N

2010. nov. 12. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
A menstruációs idő alatt nem ajánlott a szex nem hogy most veszítenéd el a szüzességed az első felejthetetlen de így nem lenne az.
2010. nov. 12. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!