Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szerintetek jó ötlet baráttal...

Szerintetek jó ötlet baráttal elveszíteni a szüzességet? 17/f

Figyelt kérdés
Lassan 18 éves vagyok és tudom, hogy hülye hozzáállás, de nem szeretnék a 18. szülinapomon szűz lenni. Úgyérzem, hogy a volt barátnőm még benne is lenne egy ilyenbe. Ő már tapasztalt és tanulni is tudnék tőle.
2011. júl. 29. 14:02
 1/9 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a te dollgod. De miért nem akarsz 18 evesen meg szuz lenni?
2011. júl. 29. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Miért ne?
2011. júl. 29. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom megmagyarázni... egyszerűen csak nem szeretnék. 18 éves koromra legalább egy kis tapasztalatot szeretnék.
2011. júl. 29. 14:07
 4/9 anonim ***** válasza:
Komolyan en is fiu vagyok es szamomra ez tok termeszetes hogy meg szuz vagyok. Pedig mar 20 eves leszek nemsokara es meg baratnom is van eleg regota:) Nem vagyok nagyon vallasos de meg vagyok nelkule is, am tapasztalatot csak egy baratnovel fogsz szerezni es nem egy lanybarattal. Remelem erted hogy mondom. En is csak jo hosszu ido alatt szereztem tapasztalatott. Annyival hogy lefekszel vele nem sok tapasztalatott fogsz nyerni. Ha meg nem tudod megmagyarazni akkor szerintem meg nem vagy ra felkeszulve. Mert ha fel volnal akkor meg tudnad magyarazni hogy miert nem is varsz egy olyan csajra aki megerdemli:)
2011. júl. 29. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Talán kíváncsiság és türelmetlenség együtt... Férfiból vagyok... a férfiak meg sztem már egész kiskorukban erről fantáziálnak. Én meg türelmetlen típus vagyok
2011. júl. 29. 14:14
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha fiú vagy, és lánnyal csinálod, akkor semmi gond! Más esetben no comment....
2011. júl. 29. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
en az egyik haverommal vesztettem el a szuzessegem, de nem bantam meg
2011. júl. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
jó ötlet. mennyire tapasztalt, hány éves?
2011. júl. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
mivel fiú vagy szerintem mind1 kivel vagy elsőnek ....ha lány lennél azt mondanám nee!!!de így szerintem ha belemegy és attól jobban éreznéd magad hogy elveszted akkor tedd meg!!bár szerintem ha olyan barátnőd lesz akivel majd komoly lesz a dolog ő értékelni fogja ha még szűz vagy,vagy ha kevés lánnyal voltál.:):):):)
2011. nov. 8. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!