Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mit mondjak a barátnőmnek,...

Mit mondjak a barátnőmnek, hogy elmondja az anyjának hogy már nem szűz?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy szeretném ha elmondaná a szüleinek(speciel az anyjának) hogy már vagy fél éve nem szűz, és szeretném ha gyógyszert is szedne. Ő azt mondja, hogy csak akkor fog gyógyszert szedni, hogy ha az anyja azt mondja hogy szedjen, viszont mivel nem tudja hogy a lánya már nem szűz, így ez ördögi kör. Hogyan késztessem arra,hogy elmondja otthon?(elég rossz a kapcsolata a szüleivel).

18/F ő 17/L


2010. nov. 15. 22:14
 1/9 anonim válasza:
100%
neki kell meghozni a döntést ne erőltesd nehogy te legyél a rossz
2010. nov. 15. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
a fogamzásgátlóra ne kényszerítsd. milyen már az. majd akkor szedi, ha orvos előírja. meg minek akarsz beleszólni a családi kapcsolatába? neked ahhoz semmi közöd.
2010. nov. 15. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

"és szeretném ha gyógyszert is szedne."


Majd ha ő szeretne, akkor szedjen. Ez nem egy olyan dolog, amiről a férfinak kell dönteni. Mégis csak az ő teste, nem gondolod?

2010. nov. 15. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
67%
Nehogy már mérget tömjön magába amiatt, mert te nem vagy hajlandó feltenni a kotont a kukacodra. Önző bunkó, csak neked legyen jó, a többi nem számít, ugye?
2010. nov. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
81%

Egyrészt ha fél éve együtt vagytok, és már nem is vagytok olyan hűű de fiatalok, szerintem az anyja levágja, hogy már nem szűz a lánya. Szerintem.

Abban tényleg igazuk van a kommentelőknek, hogy ne erőltesd rá a gyógyszert, viszont az, hogy ne tömd minden fajta méreggel egy nagy fa**ság. Azért van előtte komoly orvosi kivizsgálás, hogy az a szervezet számára ne méreg legyen. Lehet, hogy nem vitaminbogyó, de biztosan nem méreg.

És szerintem ha megbeszélitek, biztosan el fogja mondani az anyunak, nincs ebben semmi olyan dolog, amit szégyelni kellene.

2010. nov. 16. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
67%

"Azért van előtte komoly orvosi kivizsgálás, hogy az a szervezet számára ne méreg legyen"


Sajna elég ritka a normális orvosi kivizsgálás. Általában még vérvételre sem küldik el a nőket előtte. Persze ez az orvosok hibája. De sok nő is úgy van vele, hogy legalább megússza a kellemetlenséget, és örül neki, hogy meg sem vizsgálja az orvos, csak írja a tabit.


Egyébként a kivizsgálásokkal is csak azt nézik meg, hogy vki alkalmas-e a szedésére. Azt nem fogja előre tudni az orvos, hogy meghízik-e tőle, lecsökken-e a libidója, hüvelygombás lesz-e...

2010. nov. 16. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
67%
te egy 17 éves lánynak gyógyszert adnál? olyan hormonmennyiség ez egy fejlődő szervezetnek, hogy el se hinnéd. micsoda önzés. gratulálok a felfogásodhoz. a családjához meg semmi közöd nincsen.
2010. nov. 16. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 harcosangyal ***** válasza:
47%
17 évesen az ember ilyen szempontból már nem fejlődő ember... NŐGYÓGYÁSZ mondta. Én a barátom kedvéért kezdtem szedni, mondta, hogy mennyivel jobb lenne próbáljuk ki. Persze én is kíváncsi voltam. Mondjuk nálam ez édesanyámtól függetlenül történt. Ő nagyon nem akarta de saját pénzemből kifizettem, elmentem. A nőgyógyász nagyon rendes volt (mondjuk magán és annyi pénzért...) de kérdeztem, hogy a hormonok stb. egyrészt ezekbe már alig van másrészt ekkor már simán kezdhettem szedni (18 voltam). Szerintem ha ő azt mondja neked, hogy ez az anyjától függ az rég rossz. Ennyi idős fejjel ha már szex meg minden akkor legyen ebben is önálló, hozzon önálló döntést. Szerintem ez nála inkább csak egy kifogás... már bocsi.
2010. nov. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

"Nehogy már mérget tömjön magába amiatt, mert te nem vagy hajlandó feltenni a kotont a kukacodra. Önző bunkó, csak neked legyen jó, a többi nem számít, ugye?"


A jó K anyucid az önző bunkó...Akkor is használnák kotont, csak nem mind1 ha kiszakad akkor kell e a tabi, olyan nagy hormonmennyiségű vagy nem -.-'


A normális válaszokat meg köszi:)

2010. nov. 16. 18:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!