Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Elmondjam a barátnőmnek hogy...

Elmondjam a barátnőmnek hogy még szűz vagyok? :/

Figyelt kérdés

18 éves vagyok és még nem volt szexuális kapcsolatom. Lett volna rá alkalom, de nem akartam úgy belemenni a dologba hogy alig ismerem a lányt.

A mostani barátnőmmel 2 hónapja leszünk együtt .. 17 éves egyébként és már nem szűz.

A kérdés az lenne hogy elmondjam e neki a dolgot vagy inkább mondjam azt hogy voltam már nővel és az esetleges csalódáskor rá tudom fogni hogy akkor nem volt ilyen .... gondolom értitek mire gondolok.


Normális válaszokat lécci!!


Előre is köszi.


2011. jan. 10. 14:25
1 2 3
 1/22 nielindi ***** válasza:
mondd el neki!
2011. jan. 10. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

még annyi hogy kort és nemet írjatok légyszi !!

köszi

2011. jan. 10. 14:31
 3/22 anonim ***** válasza:
Felesleges elmondani.
2011. jan. 10. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
0%
Nehogy elmond! Manapság lenézik ha az ember még szűz, tudod divat ha valaki 12 évesen már elveszíti szűzeségét!
2011. jan. 10. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:

Mond el neki. Legalábbis ha tényleg komolyan veszed ezt a lányt.

Sajnos nem igazán lehet tettetni, hogy voltál már nővel. Egy pillanat alatt rá fog jönni, de legalább tudni fogja, hogy hazudtál neki. Nem hiszem, hogy jót tenne a kapcsolatotoknak.

Szerintem senki se szereti ha hazudnak neki és becsapják.

2011. jan. 10. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mond el neki az igazat! Egy kapcsolat ne hazugságra épüljön! De ha nem kérdezi nem mondj semmit!

19/L

2011. jan. 10. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim válasza:
92%

Szia.

16/L vagyok és már nem szűz a pasim akivel nagyon szeressük egymást 20/F és szűz.

Kapcsolatunk elején nem akarta elmondani de láttam hogy nagyon fura ezen a téren és kezdtem rákérdezni és célozgatni pl: mondtam neki hogy én szűz pasival szeretnék lenni stb.. persze ez igaz volt h szűzzel szeretnék lenni.

És aztán 3hónap múlva elmondta,és azt mondta hogy nem mete elmondani félt hogy buz*nak nézem pedig ez nem buz*ság.Szóval mindenféleképpen mondd el a bartánőd még örülni is fog neki! Ebben biztos lehetsz.

Sok sikert,pusszi:)

2011. jan. 10. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
Ne hallgass azokra, akik azt mondják, hogy ne mondd el. Egy kapcsolat alapuljon már a bizalmon és az őszinteségen. Ha nem mondod el, mire jó, később is titkolni fogsz előtte mindent? Egyáltalán nem kell szégyenkezni, ha szűz vagy még. Én 22 éves voltam, és elmondtam, a barátnőm meg örült neki, pedig nem én voltam neki az első.
2011. jan. 10. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
0%

Ne mondd el.

Attól még nem leszel jobb az ágyban ha elmondod az igazat.

Lehet, hogy pont ettől ijedne meg a lány. Had higgye azt, hogy tapasztalt vagy, az magabiztosságot sugároz.

Legfeljebb ha gyorsan elmész vagy nem lesz olyan jó neki az első akkor mondd azt, hogy már rég voltál nővel és nagyon kívántad azért mentél el ilyen hamar.

2011. jan. 10. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
Úgy is észre fogja venni... szerintem mondd el.
2011. jan. 10. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!