Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Gátlásos vagyok, van egy...

Gátlásos vagyok, van egy barátom járunk 4 hónapja és beszélgettünk hogy mi lenne ha megtörténne. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
nem merek előtte levetkőzni sem..:S Van/ volt ehhez hasonló gondja hogy küzdötte le? Köszönöm a válaszokat!17L
2010. nov. 17. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
csináljatok sötétet, persze egy kislámpa azért égjen, hogy valamit lehessen is látni... meg hagyd magadon a melltartót, hátha úgy könnyebb lesz. ne félj, bár természetes hogy kicsit izgulsz emiatt, de hidd el ha szeret, akkor elfogad olyannak amilyen vagy =)
2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
75%

:D

nincs

én már második randin smroltam vele,de aztán ezt csináltuk még hónapokig (picit többet fokozaosan)és aztán pettingeltünk és aztán történt csak meg :D

2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
40%
Egyszerűen hirtelen vedd le a bugyid mikor ott van nálad és akkor nem lesz időd gondolkozni.
2010. nov. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Még nem vagy felkészülve lelkileg a sexre, de ne aggódj hamarosan el fog jönni z ideje, és akkor majd nem leszel ilyen gátlásos.

Amugy az jó ötlet hogy csináljatok sötétet.

De azt ne felejtsd el, hogy csak akkor feküdj le vele ha te is szeretnéd!!!!!!!csak azért ne hagyd magad, hogy ne szakítson veled.

2010. nov. 17. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
77%

Ez egy felületes viszony. Lehet, hogy csak ezen a téren, de itt biztos. Plusz te még túl fiatal vagy, gyerekes.

Az a "normális/átlagos", ha a pár a csókkal kezdi, és szép lassan ez átmegy simogatásba, pettingbe...Főleg ez akkor van így, ha az egyik fél még szűz. A petting során szép lassan lekerül pár ruhadarab... Ezután a kézzel kényeztetés... És talán ezek után már ismered annyira az erogén zónáit, mit szeret, mit nem, hogy értelmes szex jöhessen létre, vagy valakinek az orál szex van előtte (pl nálunk így volt). Na de ez mind szép és jó, de ez nem két nap... Pár hónap... És nem az első naptól kell számolni, amikor összejöttetek... Hanem attól, hogy ez az egész lassú és figyelmes folyamat elkezdődött... Hívhattok maradinak, idiótának, és unalmasnak, de én élvezem a szexet:) Fiatalon vesztettem el, egy szintén szűz partnerrel, de végighaladtunk ezen a lépcsőn, és azóta is minden okés. Első alkalomtól kezdve szinte kivétel nélkül eljutok a csúcsra, ami nekem is és a páromnak is fontos. De innentől ti tudjátok.

Mellékesen... Hallom a 16-18 évesektől, hogy hány pasival/csajjal feküdtek le... A lányok próbálnak dicsekedni, de akik jóban vannak velem elmondják, hogy csak hírből ismerik a szex közbeni orgazmust, vagy nagyon ritka. (jó, tudom, hogy " nem mindenki képes rá " de azért szerintem sokunk igen :) ) Ez kb 10-ből 4-5 lány. Mármint aki bevallja/elmeséli. A fiúk nagy része - akár az adott lány párja, aki ugye panaszkodik - azt hiszi hogy minden rendben van, majdhogynem elmeséli hogy élvez el a barátnője szex közben... szóval ez van :)

2010. nov. 17. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim válasza:
54%
Én velem is ez volt... szépen lassan... csak én azért vagyok gátlásos, mert szerintem túl nagyok a szeméremajkaim... de igen, fő a fokozatosság, és a sötét se hátrány :) bele fogsz jönni!
2010. nov. 17. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem a sötét és a durr bele a megoldás! Amíg gátlásos vagy és kényelmetlenül érzed magad ilyen szituációban, addig csak rosszul jöhetsz ki a dologból, és kellemtelen élmény lesz számodra az egész. Amíg nem oldódtál fel, amit fokozatosan lehet elérni, amit már írtak, petting stb, addig magát a szexet hanyagold.
2010. nov. 17. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Már jó pár éve élek szexuális életet,de a mai napig nem szexelek világosba.Világosba nem tudok úgy kibontakozni.Lehet hülyeség,de párom ezt elfogadta és sötétet csinál a szobába,ha napközbe történne valami...Ha nálatok is arra kerülne a sor,kérd meg,hogy sötétítsen be.Szerintem ő sem tiltakozni,mert tudja,hogy neked ez lesz az első és szeretné,ha nem éreznéd magad feszélyezve.A többi meg magától kialakul.
2010. nov. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

FOKOZATOSSÁG, FOKOZATOSSÁG, FOKOZATOSSÁG.


Nem győzöm elégszer hangsúlyozni, tizenévesen, szűzen még fontosabb (de később is megvan varázsa).

NE dugjatok egyből, amikor először látjátok egymást meztelenül!!!!! Fogadd ezt meg, nem valószínű, hogy úgy jó lesz. Hetekig, vagy hónapokig legyen csak petting, előbb csak simi-simi, majd kielégítés - csak LASSAN.


A sötéttel nem értek egyet, akivel vagy olyan viszonyban, hogy szexeltek, az előtt vállald fel magad, és fogadjon el, szeressen olyannak, amilyen vagy.

2010. nov. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
volt ilyen velemis... nemis vetkőztemle. megvolt az öröme, megdugott..
2010. nov. 18. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!