Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Lányok! Milyen volt elveszíten...

Lányok! Milyen volt elveszíteni a szüzességeteket? Fájt vagy milyen volt? Ha lehet nem csak pár szót! L/16

Figyelt kérdés
2010. nov. 26. 17:05
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
38%
Nem emlékszem rá, részeg voltam.
2010. nov. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
2010. nov. 26. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Nekem jó volt nagyon, mikor még nem volt benne akkor fájt kicsit de amikor bement az nagyon jo volt egyáltalán nem fájt furi volt, meg izgi titokban csináltuk akkor még:)
2010. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Te is megtudhatod:P
2010. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt.... mondjuk nem nagyon volt előjáték sem... amikor meg már jó volt,mert tágultam,akkor a pasi elélvezett,szal.. nekem nem volt a legjobb..
2010. nov. 26. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

nekem nagyon jó volt, és csak úgy spontán történt.

Csak orálisan elégítettük ki egymást, előtte beszélgettünk hogy mikor történjen meg. Aztán valahogy ráültem csak a hasára, és hirtelen rájöttem h nekem itt az idő és megtörtént :)

egyáltalán nem fájt, hosszas előjáték megtette hatását :)

ez kb 3 hónapja volt :)

2010. nov. 26. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
16 voltam mikor elvesztettem,csak egy kicsit fájt,hisz hosszú előjáték volt,és csak egy kicsit véreztem.Egészében véve nagyon jó volt nekem :) Most 17 vagyok és azóta is együtt vagyok vele :)
2010. nov. 27. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

nem tom én még szűz vagyok.

de szerintem attól függ hogy hogyan csinálja a pasi

2010. nov. 27. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Nagyon jó volt, kicsit fájt és feszített, de nem véreztem köszönhetően a hosszú előjátéknak.
2010. nov. 28. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon fájt és tiszta vér lett az ágy. Alig vártam hogy végre elélvezzen a férjem aki akkor a vőlegényem volt mert a nászéjszakánk volt, és vége legyen a kínnak. Fél óráig tűrtem a fájdalmat de megérte, szültem neki egy egészséges kisfiút!! Az a fura hogy azóta eltelt 2 év és most is fáj, ezért legtöbbször inkább a cumizást választom. Az nem fáj.
2010. nov. 28. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!