Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szüzesség elvesztése után...

Szüzesség elvesztése után megváltozott menzesz, kezdhetek aggódni?

Figyelt kérdés

19 éves lány vagyok, 3 éve mindig napra pontosan jött meg a menstruációm. Előtte is elég pontosan, de 3 éve tényleg minden alkalommal ugyanazon a napon.

3 hete lefeküdtem a barátommal, ez volt nekem az első, azóta még háromszor voltunk együtt, pár nap különbséggel.

Tegnap kellett volna megjönnie, ha betartja a napi pontosságot. 5 napja (tehát 4 nappal idő előtt) egy nagyon picit véreztem, de csak annyit, hogy pisilés után megtörléskor láttam a papíron vért. Azóta semmi. A hasam sem fájt, pedig első nap nagyon szokott görcsölni.


Lehet az, hogy ennyire megváltozott a menzeszem attól, hogy elvesztettem a szüzességem? Előtte olyan sem volt soha, hogy ilyen kis vérzés volt és utána napokig semmi. És mondom, 3 éve napra pontos volt.


Védekeztünk a barátommal, de egy becsúszott figyelmetlenség (csak megtörölte a spermás kezét, nem mosta le, és utána elkezdett ujjazni) miatt nem lehetetlen a teherbeesés.


Szerintetek csak a ciklusom zavarodott meg kicsit, vagy ez már jele lehet annak, hogy teherbe estem? :S


2010. nov. 28. 11:22
 1/5 anonim ***** válasza:
meglehet h megzavarta a hormonháztartásodat az első szeretkezés.az is előfordulhat h teherbe estél bár ha tényleg csak annyi történt amit leírtál elég kicsi a valószínűsége..ha nem jön meg csinálj tesztet...
2010. nov. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Amikor én elveszítettenm nekem 2 hetet késett, bár egyébként is szokott késni. A spermák szabad levegőn nem olyan hosszú ideig életképesek úgy tudom. Lehet hogyha megnyugszol megjön.

23/L

2010. nov. 29. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Sztem nem lettél terhes, ennek elég kicsi az esélye. Egy testet én mindenképp csinálnék a helyedben. Ha esetleg ez nem nyugtatott meg, akkor a nőgyógyász biztosan segíteni tud.

22/L

2010. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Szia! Nekem jelenleg hasonló a problémám, 3 hete volt nekem is az első, annyi különbséggel, hogy nekem eddig is picit rendszertelen volt. Most 3. napja késik a menstruációm, és annak ellenére, hogy védekeztünk, ahogyan kell, kicsit aggódom. Bár a stressz csak ront a helyzeten, de gondolom mindenkiben volt hasonló félsz az elsőnél ilyen esetben. (:

Remélem nálad minden rendben volt, mert azóta nem írtál.

üdv: Annie

2011. jan. 14. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Velünk is ez a probléma, nagyon remélem hogy megjön a barátnőmnek :S
2012. szept. 11. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!