Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hogyan kell sexelni? Vagyis...

Hogyan kell sexelni? Vagyis élvezkedni.

Figyelt kérdés
Odáig világos hogy a péniszt fel kell dugni a vaginába... és?
2010. nov. 30. 11:43
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
100%

Abszolút egyetértek, kedves előző... Bár én még nem vagyok anyuka, csak felvázoltam, mi lenne ha... A szülőnek a dolga a felvilágosítás, nevelés, nem pedig egy 60 éves védőnőnek...

Engem is korán felvilágosítottak, elmagyarázták, hogy ez nem olyan hipp-hopp dolog, sokkal komolyabb annál, sosem volt tabu téma... És lám, 18 éves koromig szűz tudtam maradni és egyáltalán nem érzem, hogy bármiről is lemaradtam volna. Nem azért történt ez, mert csúnya lennék, vagy visszahúzódó, inkább ellenkezőleg... Mindig somfordáltak körülöttem a fiúk, csak okosnak kell lenni... Megéri... Visszagondolva, ha előbb kezdtem el volna ezeket a dolgokat, ma lehet, hogy kifejezetten szégyellném. Egyébként egyik ismerősöm 14 évesen vesztette el. Ma meg már szánja-bánja, egyáltalán nem büszke rá, sőt, mindenkit óvva int a dologtól ennyi idősen.

2010. dec. 2. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
69%
:)
2010. dec. 2. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim válasza:
38%
Küldd hozzám a lánykát:D:D:D megtanítom én mindenre:D:D:D:D
2010. dec. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
en annyit tanitanek neked h berakod kihuzod, s addig csinalod mig a baratnod azt mondja h Vagy berakod vagy kiveszed, dontsd mar el =))
2010. dec. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
És? Én is 13 voltam mikor előszőr csináltam. Bár egy 16 éves lánnyal.
2010. dec. 4. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 anonim válasza:
33%
Mindenki akkor csinálja amikor akarja.Csak a szülök barmok hogy elenzik a gyermeküket a szextől,nemhogy venének óvszert,fogamzásgátló tabletát a gyermeküknek meg sűrűben beszélgetnének a szexről.Ők inkáb tiltsák a szexet PARASZT BUNKO SZÜLŐK
2010. dec. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/38 anonim ***** válasza:
Kulturáltabban is kifejezhetnéd magad. De mit is várok egy tizenévestől..? -.-"
2010. dec. 4. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 anonim válasza:
Hozzám is küldheted xd.
2010. dec. 4. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező!


Dugd meg. De akkor vállaljátok a következményeit, mint egy felnőtt!!!

Érted!? Ha felnőtt dolgokba akartok belekezdeni, akkor kezeljétek úgy is. De akkor ne rinyáljatok, hogy ha baj van!!

2010. dec. 4. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
ha bent van már csak mozgatni kell,előre-hátra-jobbra-balra-fel-le,és amikor a legjobb akkor vigyázni,hogy egy csepp se menjen mellé.
2010. dec. 5. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!