Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Amúgy a sperma mien izű...

Amúgy a sperma mien izű lányok jó vagy nem és kis himvesszővel is ugy lehet sexelni mint naggyal?

Figyelt kérdés
2011. ápr. 26. 17:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
A tied így is túl kicsi, ne is álmodozz...
2011. ápr. 26. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
29%
Te nem tudod megkóstolni? Én meg szoktam enni az enyémet maszti után, általában édeskés, de legutóbb kicsit keserű volt. Egyébként egészséges!
2011. ápr. 26. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
71%

a.,

Kóstold meg.


b.,

Nem, a nagyot ki-be kell mozgatni, a kicsit meg le-föl.

2011. ápr. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim válasza:

nagyon rossz ízű


a kérdésed második felét pedig minden második ember megkérdezi, következésképpen totál relatív, hogy mi a kicsi, mert mindenki a sajátjára hiszi, hogy kicsi! még két centis farokkal is lehet szexelni, csak nem biztos, hogy a nőnek élvezetes...

2011. ápr. 28. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim válasza:
2 cm-s nics is (csak a csecsemőé)
2011. ápr. 28. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
nem akarok linket adni, de keress rá, és meglátod!
2011. ápr. 29. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

happy puppy: van, akinek 2 cm-s.


Egy amerikai dilis DJ, Howard Stern szervezett egyszer egy versenyt(?) a kis férfiassággal rendelkezők számára, elég megdöbbentő a videó, ami készült. Neten tuti fenn van valahol.


Már csak azért is érdemes lehet megnézni, ha valaki kicsinek gondolja a sajátját, rájöjjön, hogy nem is annyira kicsi..

2011. ápr. 29. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Milyen ízű? Kesernyés. Minél több húst eszel, annál kesernyésebb. Mi lányok nem azért nyeljük ám le, mert finom, hanem mert örömet akarunk szerezni. Az illata meg engem mindig a camambert sajt penészburkára emlékeztet:-)
2011. ápr. 29. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
honnan veszitek hogy fiu? lehet h csaj és ezért nem tudja megkostolni. (XD) igaz hogy a férfiak egy kicsit leegyszerüsitettek, és a "könnyebb megkérdezni mint megpróbálni" elv szerint működnek de nemhiszem hogy annyira hülyék, hogy megkérdezzék, h mien izü, miközben ott van elöttük a titoknyitja ;DDDDDD
2011. ápr. 30. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 vaszily katalin válasza:
igaz hogy telle van vitaminal.de ha a párod illata is tetszik s boldogá tesz az illata nem fogsz rajta gondolkodni hogy le nyeld.mert ha illata tetszik parfüm nélkül lehet az igazit találtad meg.az ize hát kesernyés édes.de ha jol csináljátok akor egyböl a nyelöcsoveden találja magát s nem nagyon érzed.ja s a gyomrot megterheli anyira hogy jol degeszre eted volna MAGAD.ÉS A BORBE IS KICSIT FELSZIVODIG.ÁLITOLAG DEPRESZIO ELLEN IS JO.ÉRDEKES MIOTA A PÁROMAL OVSZERT HASZNÁLUNK AZOTA NYÜGÖSEB VAGYOK.DE MUSZÁJ ELÉG 2 GYEREK.GYOGYSZERTÖL MEG KAJÁSAB VAGYOK.EZ VAN .SOK BOLDOGSÁGOT.EZ AZ ÉN TAPASZTALATOM.
2011. máj. 1. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!