Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Hány éves kortól lenne a...

Hány éves kortól lenne a legjobb elveszíteni a szüzességet? 14? 15? 16? vagy talán több? mikor lenne a legcélszerűbb?

Figyelt kérdés
2010. nov. 30. 20:15
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Van aki 5 évesen is szült már, akkor most már 5 év felett nem is ciki? Dzsipóknál teljesen természetes, hogy szülnek pl. 9 évesen, látszik is, hogy milyenek. Kínaiakkal meg ne nagyon példálózzunk már. Európában vagyunk, ez egy kicsit magasabb rendű hely, a demográfia statisztikákat szemlélve sajnos már nem sokáig...
2010. dec. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

Amikor érettnek érzi magát az ember a dologra. 13-14 éves kislányok, akik akkor kezdenek el menstruálni még nem érett nők, tehát semmiképpen sem ebben a korban.

18 körül már kezd benőni az ember feje lágya, másképp lát dolgokat, így a szexet is.

2010. dec. 3. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim válasza:
Ha a célszerűséget nézzük, akkor akkor ha már házasság van, és mindkét fél gyereket akar, ugyanis a szexnek még mindíg a nemzés, a célja. Élvezetből sem hiszem, hogy 14 15 16 évesen elkéne, nekem ne mondja senki, hogy az tud olyan lenni, mint egy érett felnött korban. Szerintem borzasztó, hogy ez manapság divat.
2010. dec. 7. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim válasza:

Az ivarérettséget nem kell összekeverni a tenyészérettséggel! Tégy amit akarsz, hisz liberális társadalmunk teljes mellszélességgel melletted áll.

Legyél bi- vagy homoszexuális,vagy unalmas hetero, de mindig figyelj a partneredre, ne vádolják pedofíliával!

2010. dec. 7. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Osztálytársam 14 és már egy 18 éves fiu megkefélte..szerintem hülyeség a legcélszerűbb ha 16+ de ez tőled függ...
2010. dec. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:

Hogyan lehet ilyen orbitális ökörséget kérdezni?


"mikor lenne a legcélszerűbb?"

2010. dec. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
ne fikázz inkább válaszolj!!!!!!!!!4
2010. dec. 7. 21:15
 18/18 anonim válasza:
egyenfuggo....en 16 voltam es imadom a baratomat,elotte honapokig keszulodtunk....
2011. jan. 1. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!