Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Szűz vagyok, de le akarok...

Szűz vagyok, de le akarok feküdni egy sráccal. Inkább baráti szex, mint szerelem, de mindketten szeretnénk. Elmondjam neki, hogy nem voltam még előtte mással? Ő persze már volt.

Figyelt kérdés
16/L és 18/F
2010. dec. 7. 19:44
 1/10 anonim ***** válasza:
Ha baráti, azaz barátok vagytok, persze, de biztos ez a legjobb módja a szüzességed elvesztésének????
2010. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem így kéne elveszítened a szüzességed, de ha te ezt akarod, akkor viszont nyugodtan mond el neki...
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen mondjad. sok szerencsét! :)
2010. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
saját érdekedben mondd el neki, így tudja, hogy óvatosan kell csinálni és nem durrbele.
2010. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondod hanem úgyis megtudja ha lefekszel vele... :S
2010. dec. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
65%
Hova sietsz ezzel? Már ennyire viszket? Komolyan szánalom...
2010. dec. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
31%
Hadd védjem meg! 17 évesen nekem sem volt senkim, és nem "viszketett", hanem át akartam élni a szerelmet, mint mindenki más. Azóta is hiányzik a kamaszkori szerelem...
2010. dec. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
azzal, hogy lefekszik egy barátjával még nem éli át a szerelmet, már ne haragudj! Lefeküdni valakivel szerelem nélkül meg olyan, mintha kihagynád a legfontosabb hozzávalót egy ételből. Sztem ne csináld, nem kell sietni, várd meg amíg eljön az ideje, és annak adhatod akit igazán szeretsz!
2010. dec. 7. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem várj vele.Hidd el,még ha a korosztályodban úgy is tartják,hogy gáz ha 16 évesen még szűz vagy,a pasik nem így gondolják..

16 évesen vesztettem el a szüzességem,szerelemből..

Tudtam,hogy a srác szeret ugyan,de közel sem annyira mint én őt,mégsem foglalkoztam ezzel.Nem is voltunk együtt sokáig..NEm bántam meg akkor,de aztán megismertem a mostani párom és már nagyon nagyon bánom,hogy nem vártam vele(még úgy is,hogy szerelemből tettem).Így nem adhattam neki oda magam teljesen,úgy éreztem mintha valami hiányozna.3 éve vagyunk együtt,1,5 évbe telt,hogy túltegyem magam ezen az érzésen.

2010. dec. 7. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
65%
istenem hova fajult ez a világ...még jó hogy nem a macskáddal csinálod..apám...még egy kú...rva a gyekori kérdéseken
2010. dec. 7. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!