Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak ha feszült és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha feszült és idegbeteg vagyok a szeretet, szerelem, szex hiánytól? 20/l

Figyelt kérdés

Teljesen ki vagyok készülve. Soha nem volt még senkim. Csak szex nálam nem megoldás, kapcsolatot meg ilyen állapotban elég nehéz kialakítani. Nem bírom már, nem mehet így tovább. Mit csináljak?


Szilvás buktát nem tudok.


2011. szept. 30. 19:50
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
keress egy pasit...
2011. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 A kérdező kommentje:
Ha az olyan könnyű lenne...
2011. szept. 30. 19:52
 3/26 anonim ***** válasza:
100%
ördögi kör. ki vagy készülve így nehezen találsz magadnak párt, pár nélkül pedig kikészülsz. húzós....
2011. szept. 30. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
ismerkedj olyan fórumokon, amik a te érdeklődési körödbe tartoznak. először csak barátkozz, aztán könnyen tovább lehet lépni! :-)
2011. szept. 30. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:

Könnyű a megoldás, keress egy srácot akivel jól kijöttök, aztán lesz szerelem, szeretet és szexelhetsz vele, egyszer nem?

Ismerkedj ÉLŐBEN veled egykorú fiúkkal, menj oda te ha akarsz pasit, ugyan is ők nem tudják rólad, hogy akarsz.

2011. szept. 30. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
szilvás buktát, mert azt szeretem
2011. szept. 30. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:

És pálinkát azt tudsz? :P

Gyere a Schönherz koli közelébe, itt úgyis kevés a lány, valakivel biztos összejönnél...

2011. szept. 30. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
100%
Melyik megyében laksz ?
2011. szept. 30. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:

Másik meg azt mondják, hogy akkor jön a szerelem amikor nem számít rá valaki, de ha már valaki ismerkedik akkor csak számít rá. Meg valamit tenni kell érte és ha már teszek akkor nyilvánvalóan számítok rá.


Élőben nem tudok hol ismerkedni vagyis csak 2 helyen. Amúgy is kevés olyan van aki visszahúzódóbb, érzelmesebb típus és úgy néz ki, hogy el tudnám fogadni, meg olyanból is kevés van aki engem el tudna fogadni.

2011. szept. 30. 20:12
 10/26 anonim ***** válasza:
100%

Azt hogyan állapítod meg hogy ki az érzelmesebb típus ?

Én például élőben általában jó kedvű vagyok sokat viccelődök poénkodok.

Amikor meg itthon vagyok egyedül néha teljesen befordulok, mert nekem sem volt még senkim és annyi érzelem gyűlt már fel bennem hogy néha már meg akar fojtani.

2011. szept. 30. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!