Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Sex után még másnap vérzés?

Sex után még másnap vérzés?

Figyelt kérdés
Tegnap véreztem sex után,de ugy hallottam,az csak pár csepp vérzés szüzesség elvesztésekor,de én rendesen vérzek már tegnap óta.Mi lehet ez.Valakinek ha van ebben tapasztalata,légyszi irjon,mert nagyon aggódom.
2010. dec. 11. 10:44
 1/6 anonim ***** válasza:
Előfordulhat, hogy erősebb a vérzés. Ha egy-két napon belül nem múlik el (és biztos vagy benne, hogy nem a menzeszed jött meg), akkor fordulj orvoshoz.
2010. dec. 11. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ.Elég érdekesen vérzek,ugyhogy nemhiszem,hogy a menzeszem jött meg,de most meg már barnás.Remélem elmulik holnapra és akkor nincs semmi gond ugye?de ha nem akkor irány doki:s
2010. dec. 11. 11:00
 3/6 anonim ***** válasza:
Hát, van olyan, hogy a szex előrébb hozza a menszid. Nekem már nagyon sok ilyen volt, hogy az istenért sem akart megjönni, de már 2-3 napja görcsölt a hasam, duzzadtak a melleim. Aztán lefeküdtem a barátommal, rá pár óra meg is jött. Amúgy lehet, hogy csak előjáték alatt a körmével felsértette a hüvelyed falát. Ilyen is előfordult már velem, nem kell berezelni tőle, 1-2 napig vérezgetett, utána nyoma sem volt, nem is fájt. Ebben az esetben nem hiszem, hogy azonnal dokihoz kell rohanni, elég kicsi sérülés ahhoz, hogy meg tudjon gyógyulni magától, természetesen. Ez csak két tipp volt, lehet, hogy egyik sem igaz rád. De ha nem múlik el, akkor menj orvoshoz. Jobb félni, mint megijedni. 21/L
2010. dec. 11. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
épp most mondta egyik osztálytársam,hogy neki első sex után megjött pedig nem is akkor kellett volna.Ugyhogy lehet,hogy nekem is ez van.Pár napot várok a dokival,de amúgy most nem piros,hanem barna már.Remélem ez már annak a jele,hogy elmulik.Köszönöm szépen a válaszokat,most azért megnyugodtam.
2010. dec. 11. 11:24
 5/6 anonim ***** válasza:
Szex nem sex-.-"
2010. dec. 11. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
az legyen a legnagyobb gondod...
2010. dec. 11. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!