Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy tablettát nem tudtam be...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy tablettát nem tudtam be venni, másnap pótoltam azt is meg az az napit. Azóta először pecsételő majd rendes vérzés megindult, de ugyan úgy szedem a gyógyszert. Mi a teendő ebben az esetben?

Figyelt kérdés
2009. júl. 7. 13:35
 1/10 anonim ***** válasza:
azonal fordulj orvoshoz ez nem játék
2009. júl. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mi lennne ha az orvosod kérdeznéd???
2009. júl. 7. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

milenne ha nemjönnétek folyton ezzel az orvosos szöveggel? ha nemtudotk a kérdésre válasdzolni, ne írjatok, bazz....ezegy olyan oldal ahol kérdéseket lehet feltenni, olyanokat amire vki nemtudja a választ, és szeretne vki mást megkérdezni, h mik a tapasztalati.

amúgy sztem nincsen semmi, csak mivel egyszerre 2 hormontartalmú tablettát vettél be, ezért lett a vérzésed. szedd tovább a tablettát, majd valszeg elmúlik a vérzésed.

de amúgy nemtudom milyen tabit szedsz, de lehet nemkellett volna egyszerre 2t bevenni, ez tabletta függő, van ahol nemszabad, és van ahol bekell venni az elmaradt-at is,. ha leírnád mit szedsz, tzalán tudnék okosabbat mondani.

2009. júl. 7. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igen.. én gracialt szedek, és annál írja hogy pótolni lehet az elmaradt tablettát
2009. júl. 7. 14:12
 5/10 A kérdező kommentje:
de ez múlthét óta hétfő de inkább kedd óta tart.. nem erős vérzéssel, csak rózsaszínes vérzés...olyan mintha múló ciklus lenne már. A tablettából még 6 napi adag van.....
2009. júl. 7. 14:29
 6/10 anonim ***** válasza:

tehát már egy hete tart? az viszont elég sok. elvileg szokott több tabletta bevételekor vérzés jelentkezni, ez nemis lenne probléma, de az nemtart 1 hétig, általában csak pár naposak. gracial pedig alacsony hormontartalmú, sztem nemkéne h ennyi ideig vérezzél tőle. de amúgy sztem az orvos is csak annyit mondana, h várd meg a menzeszedet, abbahagyatni veled nemhiszem h abbahagyatná, hogyha eddig soha semmilyen panaszt nemokozott.

sztem vmit felborítottál magadban ezzel a 2 tablettával.

ha nagyon parázol, menj el az orvoshoz és mond el neki.

más esetben pedig megvárhatod a menzeszed, h jelentkezik e normálisan, ha nem, akkor irány az orvos.

2009. júl. 7. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm hogy válaszoltál!

Eddig soha semmi panaszom nem volt rá valóban, most először van ez csak. Egy kicsit megnyugtattál ezzel, köszönöm tényleg a válaszod.

2009. júl. 7. 14:41
 8/10 anonim ***** válasza:
még eszembe jutott vmi, én tavaly nyaraláskor csináltam ilyen menzesz eltolást, szóval tovább szedtem, szünet nélkül a tablettát, ilyenkor elvileg nemjön meg a menzesz, hanem akkor fog megjönni mikor végig szedem a másodikm levelet is, namármost nekem ekkor folyamatosan pecsételő vérzésem volt, nem mindennap, hanem akkor amikor kedve tartotta :D végigszedtem azért a levelet, utána rendesen megjött, ahogy szokott, és azóta sem volt semmi problémám.
2009. júl. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Én egyszer csináltam ilyet de semmi nem jelentkezett. Csak azután miután abba hagytam, tehát rendesen megjött.
2009. júl. 7. 14:48
 10/10 anonim ***** válasza:
hát a tied a jobbik eset, ezért mondom h nemfekltétlneül van gáz, mert barnázol kicsit, ha vmit a megszokottól máshogy csináltál. nekem sem lett semmi következménye annak amikor barnáztam, és utána is minden rendben működött tovább.
2009. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!