Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 éves lány vagyok (lassan...

13 éves lány vagyok (lassan 14) tetszik egy fiú, de ő 15 éves szerintetek lehet ebből valami?

Figyelt kérdés

Mellesleg én is bejövök neki.. (nem sulistárs baráton keresztül ismerem)

nem azt mondom hogy valami "komoly" kapcsolat (mint ahogyan páran szokták mondani)

Szerintetek ez még nem korai??

(Van sulistársam aki már nem szüz de van aki bele se mer gondolni hogy pasija legyen vagy ilyesmi)

csak normális válaszokat szeretnék köszii előre is..


2010. dec. 11. 12:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

hááát mivel a srác 15 és te csak "lassan" leszel 14 ezért ebben az esetben pont nem lehet semmi.

sajnálom :(

2010. dec. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
kifejtenéd? kérlek.
2010. dec. 11. 12:34
 3/18 anonim ***** válasza:

Alig várom a kérdést, hogy:


"Én 12 éves múltam nyolc perccel, Ő 14 éves lesz nem egészen másfél óra múlva, szerintetek van esélyem?"



Na. Szóval. Figyelj jól, csak egyszer írom le: AZ. ÉLETKOR. NEM. SZÁMÍT.


Na, remélem jól láttad. És értetted is. Baromira mindegy ilyen esetben, hogy ő hány éves, vagy te. (Azért írom, mert pl 14 évesen még ne kezdj harminc évessel. De hússzal sem járnál jól. Húsz évesen nyugodtan kezdj akár negyven évessel is...)


Van olyan azonos témátok, amiről tudtok beszélgetni? Megértitek egymást? Szeretsz vele lenni? Jó a humora? Tetszik a megjelenése? Tetszik a (még egyelőre fejlődő) életszemlélete?


Ezek a fontos dolgok, nem az életkora...

2010. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
igen nagyon szívesen vagyok vele. Aranyos, vicces és nagyon jófej. Haverokkal is kb. úgy viselkedik mint velem csak más a stílus.. szóval érted.
2010. dec. 11. 12:44
 5/18 anonim válasza:
100%
én is 15 voltam mikor megismertem a barátnomet o akkor 13 volt :) ennek már négy éve és még mindig egyutt vagyunk :) szóval tényleg nem a kor számít !
2010. dec. 11. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Csókon kívül még nem lehet semmi, amíg be nem töltöd a 14. életévedet!!!
2010. dec. 11. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

13:22-es

az szép gratulálok és köszönöm a választ


13:29-es

nem is gondoltam semmi ilyenre.. (alapból elég bátortalan vagyok ilyan téren)

2010. dec. 11. 13:47
 8/18 anonim válasza:

szerintem attol függ hogy perverz e.

mármint szerintem elég fiatal vagy ahoz hogy lefeküdj vele.

szerintem nem nagy a korkülönbség összejöhet vele de hogyha lefeküdne vele mondj nemet!

vagyis szerintem...bocsi hogyha már ezt megirták!!

2010. dec. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 Funktasztikus ***** válasza:
kérdezö szombat van!az emberek jönnek haza a munkábol:D HÜLYESÉGET NE KÉRDEZZ MÁR :DxD
2010. dec. 11. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
köszönöm amúgy nem akarok vele lefeküdni (ahogymár az elöbb is írtam)
2010. dec. 11. 16:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!