Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 19éves lány szüzességének az...

19éves lány szüzességének az elvesztésénél milyen fájdalomcsillapítót érdemes használni? (anélkül nem megy, mert a fájdalmam elviselhetetlen)

Figyelt kérdés
2010. dec. 13. 17:56
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
93%

Már többször veszítetted el a szüzességedet, vagy honnan tudod?


Általános fájdalomcsillapító - ami vény nélkül kapható, kis és közepes fájdalmakra - szerintem elég.

2010. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyet. Ha elviselhetetlen fájdalmad van, akkor menj el orvoshoz.
2010. dec. 13. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%
engem miután műtötek Diclofenac-ot kaptam lehet neked is elég erős lessz
2010. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%

Azt honnan tudod, hogy fájdalmas, ha még nem történt meg? Egyébként inkább próbáljátok ki a nagyon hosszú előjátékot, és amikor már nem bírod ki, hogy ne tegye be, akkor szólj neki, hogy már készen állsz rá. Ne siessétek el, és nem fog fájni irtózatosan.

Amúgy meg lidokain alapú kenőcsöt lehet kenni oda, de akkor mást sem érzel majd. Nem biztos hogy érdemes.

2010. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
57%
irtózatosan fáj ?:P meg mondom én mi fáj írtózatosan mikor majdnem ki töröd a nyakad és utána 1 hétig mozdítani nem bírod vagy ha mégis akkor a fájdalomtól fél percig mozdulni nem tudsz :P na az írtózatosan fáj :P
2010. dec. 13. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
gondolom már próbálkoztatok többször és azért írtad hogy nagyon fáj. hát figyelj ennek valószínűleg az az oka, hogy már aktus előtt ráparázol hogy fájni fog, és összeszűkülsz. amúgy vaginizmusnak hívják, olvasgass neten róla, mert lehet ez a gond. az egész fejben dől el, fel kell oldódnod, eleinte nekem is fájt nagyon, a sírás kerülgetett, mert egyszerűen tudtam hogy fájni fog, és mégjobban ráparáztam és iszonyatfájt.
2010. dec. 13. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Már próbáltuk a párommal, de egyszerűen nem megy, annyira fáj.
2010. dec. 13. 18:05
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor menj el nőgyógyászhoz. Lehet, hogy vaginizmus - arról már fentebb írtak, ha jól látom.

Ha kórosnak érzed, akkor ne próbáld meg házilag megoldani.

2010. dec. 13. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, csak harmadszorra sikerült, akkor is fájt egy kicsit, de elviselhető, a végére pedig nagyon jó volt. :) Azt hittem nem bírom ki, de mégis, nem olyan rossz, ha elsőre nem megy, másodszorra úgy sem fáj annyira..
2010. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Bénák vagytok.

Nem bántásból, de tényleg. Ha ennyire nem megy, oda nem fájdalomcsillapító kell, hanem.... Mondjuk szerelem, nemi izgalom, hogy a másikat kívánd stb. Nyilvánvaló, hogy ez nálatok vagy nincsen meg vagy te még nem állsz készen a szexre.

2010. dec. 13. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!