Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Minek örülne legjobban a bnőm...

Minek örülne legjobban a bnőm Karácsonyra?

Figyelt kérdés
3hónapja vagyunk együtt és szeretnék neki egy értelmes dolgot venni ugy gondolom Kárcsonykor szép ajándék jár neki nagyon szeretem pénz nem számit csak az a lényeg h ne hogy tolakodásnak vegye ha egy drága ajándékkal lepem meg!!! Mit tegyek (vegyek..) Lányok segitsetek!!!! ti minek örülnétek ja és hozzá teszem 17éves mult kb 1,5hónapja.............
2010. dec. 15. 11:16
 1/9 anonim ***** válasza:
Ami x-nek értelmes ajándék az nem biztos hogy y-nak is az.
2010. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
vegyél neki valami nagy, puha, szőrös plüsst, és fújd be az illatoddal :) én is olyat kaptam a barátomtól, és nagyon nagyon örültem neki...hidd el, jobb mint valami méregdrága flancos akármi :)
2010. dec. 15. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én a páromtól az első karácsonyukra amikor még csak 2 hónapja voltunk együtt megkaptam azt a törölközőt amit kinéztem már nagyon régen egy boltban, kutyás törölköző, de nekem túl drága volt. Azt kaptam tőle, nagyon örültem neki. Esetleg emlékezz vissza volt e vmi ami tetszett neki ha voltatok valahol, azt megveheted neki.
2010. dec. 15. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nekem
2010. dec. 15. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Tymócanak:

kösy az ötletet de ezt vettem neki most mikulásra jah és téleg örült neki:P akkor most mi legyen....?

2010. dec. 15. 11:25
 6/9 anonim válasza:

nem írtál semmit a stílusáról, vagy az érdeklődési köréről, és így igazából elég nehéz bármit is mondani, ha még azt se tudjuk, hogy nőies stílusú lány, vagy sportos, vagy rocker, stb.

vegyél neki egy swarovski nyakláncot. én pl. ennek örülnék :

[link]

itt válogathatsz. az én kedvencem a masnis nyaklánc ( Modesty Set ) a hópihés is nagyon szép ( Mady set ) vagy ha valami egyszerűbbet szeretnél a Brilliance Set nagyon szép. :))

2010. dec. 15. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:

fú hát akkor nem tudom :/...

tudod mit? vannak azok a nyakláncok, ami két fél szív.És az egyik nálad van, a másik nála.Azt szeretik a lányok :)

2010. dec. 15. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
zsidó cuccot karácsonyra? FAIL XD
2010. dec. 15. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha szeret olvasni, akkor könyvet :D Csak előtte kérdezd ki az egyik barátnőjét, hogy melyiket olvasta már, nehogy olyat vegyél, amit már kiolvasott!!
2010. dec. 17. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!