Kezdőoldal » Otthon » Házimunka » Hol szoktatok venni karácsonyr...

Hol szoktatok venni karácsonyra ajándékot, ételt-italt és egyebeket, hogy a legjobban lehessen kijönni anyagilag is?

Figyelt kérdés
2010. nov. 23. 18:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Először is: az internet a legjobb. Tülekedés és rádtukmálás nélkül nyugodtan tudsz válogatni. Pl unas plaza, de a vatera is jó.

Aztán: bevásárlóközpontok, hipermarketek, KIK és egyéb olcsóakciós boltok, néha ki lehet fogni jó dolgokat.

2010. nov. 23. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Igen, a halfilét pl. az Aldiban fogom megvenni, mert ilyen kuponos füzet miatt csak 500 ft egy kg :). Mindig szoktam nézni az árakat, főleg mostanában a Tescoba megyek az 500 ft-os visszajár akciójuk miatt :D. A vaterán, nem nagyon látok olcsóbb dolgokat. Az unas plaza-t megnézem. Egyébként olyanra lennék kiváncsi, hogy tavaly, hogy jött ki a legjobban?
2010. nov. 23. 19:20
 3/12 anonim ***** válasza:
Én most is azt csináltam mint minden évben .Novemberben ,elkezdtem vásárolgatni ,már most tele a fagyasztó hússal ,hallal meg olyan dolgokkal ami a főzéshez kell és eláll .Ajándékok terén is jól állok ,akciós újságokból összeállítottam a listát és megvettem .Szóval már csak apróságok vannak hátra ,és nem csak a decemberi kosztpénzből kell mindent megvennem .
2010. nov. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

élelmiszer: Lidl

Hús: piac

2010. nov. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Igen a Lidl-en néztem jó árai vannak. Nem "veszélyesebb" a piacai hús?
2010. nov. 24. 18:49
 6/12 anonim válasza:

Egy ismerősömet az Auchanba azért vették fel hogy lemossa a romlott húsokról stb a dátumot, de már olyat is láttam a tescoba hogy az eladótérben cserélgette a romlott tejfölön a fedőt és a dátumot az árufeltöltő!


Különben meg aki nincs benne nem tudja hogy milyen undorító dolgokat művelnek ezek a nagyáruházak, tisztelet a kivételnek!

én is szoktam néha ilyen helyekre járni, de romlandó árut sosem merek venni, sokszor a piacon olcsóbb minden és látod, hogy mit is csomagolnak be!

2010. nov. 24. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
én is a piacot preferálom. Meglepődnétek, hogy a henteseknél ha szétnézel olyan akciósan vannak a húsok, mint a hipermarketekben. És a henteshez a hús a vágóhídról jön, tehát a lehető legfrissebb. Ugyanez zöldség+gyümi terén. Visszatérve a kérdésre, én is most vásárolok a novemberi pénzecskénkből, és mivel szeretek főzni, karira gasztroajándékot szoktam adni(aprósütik, golyók, likőrök, lekvárok(narancs, citrom). Ezek egyediek, és nem kell kényszeredetten örülni újabb tusfürdőknek.
2010. nov. 25. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Én a vaterán beírtam a Karácsonyra keresőszót - minden kategóriában, és kaptam vagy 1600 tételből álló listát, melyekből ízlésem és az alkategóriák szerint kedvemre csemegézhetek. Például 71 db új könyvet találtam igen széles spektrumban, - biztosan találsz a "Célszemélynek" megfelelőt! A Gutenberg-Galaxisban nem szoktak csalódni! :-)
2010. nov. 26. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Pontosítok! Ha beikszeled a keresés a címben és a leírásban is opciót, akkor már egy 7600 as listát kapsz, amelyből már csak találsz megfelelőt! :-)
2010. nov. 26. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm :)
2010. nov. 27. 01:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!