Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Fáj az hogyha elvesztem a...

Fáj az hogyha elvesztem a szüzességem?

Figyelt kérdés
És még arra vagyok kiváncsi hogy mindenki vérzik iylenkor? És nagyon fáj?
2009. jan. 21. 19:31
 1/10 anonim ***** válasza:

Engem nagyon benedvesített a párom, ezért én jóformán megsem éreztem. Nekem nem fájt, de mindenkinek más.

A vérzésem pedig hát...Nagyon de nagyon kevés vérzésem volt.

2009. jan. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy fájt, mert nagyon nedves voltam, előtte volt 2-3 hétig petting, nagyon nagy voltt a vonzalom.

Inkább kicsit feszített, ujjazás persze volt petting alatt, és nem véreztem

2009. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Ez termeszettol fugg,van aki nem verzik es aki verzik az is csak amolyan minimalis mennyiseget.A fajdalom is attol fugg hogy a parod hogyan csinalja.Ha ovatos akkor szinte nem erzel semmit
2009. jan. 21. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
Nekem nem verzett egyaltalan..Es az sokat segit,ha azelott van csak petting a paroddal,szoval ha ismered nagyabol a parod testet es o a tied..igy az elso alkalom is konnyebb lesz,mert konyebben felszabadulsz;es ha picit is faj ne ijedj meg..hanem probalj minnel kenyelmesebben fekudni s ellazulni..az a fontos h laza legy...s tobbi jon magatol..:)
2009. jan. 21. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Nekem eléggé fájt, de egy cseppet se véreztem. Mi előtte 4 hónapig pettingeltünk.
2009. jan. 21. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nem mindenkinek fáj és nem mindenki vérzik.

Nekem nagyon picit fájt és nem is véreztem.

2009. jan. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
Nekem nagyon fájt még második alkalommal is. Mi is pettigeltünk 3 hónapig.
2009. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezt embere válogatja...nagyon sokmindentől függ.A szűzhártya vastagságától,és tipusától. Itt egy kép ami ábrázolja,hogy kb. milyen tipusai lehetnek: [link]

Szal érted,ha neked nincs annyira benőve a szűzhártyád ,nagyobb rajta a lyuk,akkor kevesebbet fog szakadni.Valamint a méretektől is függhet a fájdalom,szal,hogy neked mekkora,és a pasinak mekkora.Érdemes előtte hosszas előjáték,hogy jól benedvesedj és kitágulj,és semmiképpen se legyél ideges vagy feszült,mert akkor összehúzódsz,és jobban fáj.

2009. jan. 22. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátnőm mundjuk csak egy kicsi fájdalmat érzett az elején,és szerencsére nemis vérzett.Egy barátnője iszonyú kibirhatatlan fájdalmakról mesélt neki...mindenkinél más...csak az a lényeg,hogy laziits és ne izgulj.
2009. jan. 22. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
egy nagyon picit fájni fog de ki lehet birni én is kibirtam xD 16 éves csaj
2009. ápr. 20. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!