Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Mi lesz ha elvesztem a szüzess...

Mi lesz ha elvesztem a szüzességem? Mivel jár?

Figyelt kérdés

Lány vagyok !!

én olyanokra vagyok kiváncsi hogy vérzik e fáj e meg ijenek..

eőre is köszi a válaszokat ^^


2011. okt. 11. 21:06
 1/8 anonim ***** válasza:
82%

Nos akkor elmondanám neked hogy ez mindenkinél más..^^ Van aki vérzik, van aki nem. Van akinek fáj,van akinek nem. Próbáld ki és megtudod te hova tartozol (:


De a vérzés elég valószínű csak a mennyiség nem mind1... (:

2011. okt. 11. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
60%
keresheted egész hátralévő életedben!
2011. okt. 11. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
18%

Mivel jár?

Pl avval,hogy ha velem teszed,akkor lesz némi költőpénzed.

2011. okt. 11. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
46%

én azt mondom, hogy ne lepődj meg, ha utána tágabb leszel. kicsit nagyon más mikor szüzen bedugod egy ujjad és azt érzem, majd miután már ki vagy tágítva és nem fáj, ha két ujj benn van.

jah és igen. tampon méret is változhat. szűz helyett egy idő után használhatsz normál méretűt.

2011. okt. 11. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Tényleg mindenkinél változó, nem mindenki vérzik, és nem mindenkinek fáj. Ha fáj is, hidd el túlélhető, látod, vannak egy páran akik nem haltak bele :) Nekem az elsővel sem volt semmi baj, egyáltalán nem fájt, sőt semmi nem történt. Nem kell emiatt aggódnod, csak ne görcsölj ezen, és akkor szerintem még élvezni is fogod a dolgot. Ha nem tudsz ellazulni, azzal csak nehezíted majd. De ami nagyon fontos, védekezzetek, ha nem szeretnéd hogy gyerekkel járjon ;)
2011. okt. 11. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
80%
Azzal jár, hogy többé nem leszel szűz.
2011. okt. 11. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Ha a srác jól csinálja akkor alig fog fájni, kicsikét mindenképp vérzik,ha meg szerelmes vagy akkor még isteni élmény is lesz, és szép emlék, amúgy max izgató és emlékezetes.

Van már jelentkező rá?

27F

2011. okt. 12. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
nekem fájt meg vérzett de nincs vele különösebben roblémám
2012. jún. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!