Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen gáz ha már nem vagy...

13 évesen gáz ha már nem vagy szüz. Ti is igy gondoljátok?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm ö 12évesen vesztette el a szüzességét és most mindenki össze vissza felcsinálja, és sztem ez lelkileg sem tesz neki jót.

A másik barátnöm most13 és a 20 éves barátjával akar lfeküdni.hogy magyarázzam el neki hogy ez nem helyes?

látszik rajta hogy nem áll készen rá.


2010. dec. 21. 21:43
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
erre nem is gondoltam. jó ötletnek tűnik;)köszi
2010. dec. 21. 21:59
 12/38 anonim ***** válasza:
100%

Hát nincs mit:)

Ott van még a szülők és a rendőrség lehetősége is, de az már durvább... Ha beszélsz a fiúval, vigyázz nehogy egy eszetlen verekedős barom legyen és megtámadjon meg ilyenek!

2010. dec. 21. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:
maximum háttérvédelmet kérek.:) de amugy nem verekedős típus dehát majd kiderül
2010. dec. 21. 22:07
 14/38 anonim ***** válasza:
67%
hát a mai világba így szokot már lenni.. amugy 14 évesen nekem 24 éves pasim volt és 14 éve felettől nem bünteti a törvény .. amugy meg megbántam h ijen idős barátom volt ..
2010. dec. 21. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 anonim válasza:
100%
Ha a való világ villába akarsz bekerülni, akkor veszítsd el gyors! Egyetlen 16 év alatt elvesztő csaj sincs aki normális lenne felnőtt korára. Minél hamarabb veszíti el valaki annál értéktelenebb ember.
2010. dec. 21. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
0%

"Egyetlen 16 év alatt elvesztő csaj sincs aki normális lenne felnőtt korára. Minél hamarabb veszíti el valaki annál értéktelenebb ember."


Azlrt ez nem kicsit durva általánosítás. Irigy vagy?

2010. dec. 22. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
100%
Ez bűncselekmény, mert a lány még nincs 14 éves!
2010. dec. 22. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
100%

:o

13 éves vagyok és meg sem fordul a fejemben a szex.

2010. dec. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
szerintem gáz, csak az a baj, hogy egy részük majd valamikor 20évesen jön erre rá amikor már egy rakat pasi átment rajta. Persze mint mindig tisztelet a kivételnek.
2010. dec. 22. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
De ne magatokról beszéljetek már istenem. Ha most lebeszéli róla, lehet nem lesz k**va. Mondd el a barátnődnek, hogy ez nem helyes, nyugodtan várhat még vele néhány évet, mert akkor jobb lesz a szex és egy olyan fiúval fogja majd csinálni aki az igazi. Mert ez a 20éves srác még tuti nem az. Kamuzhatsz neki, hogy olvastad valahol, hogy ilyen korban nagyon fáj a szex stb...Aztán ha nem vállik be beszélhetsz a szüleivel, hogy akár tiltsák el attól a pasitól, vagy akár a fiúval is beszélhetsz. Ha semmi nem ment akkor legalább mond a barátnődnek, hogy védekezzenek, mert már az első alkalomtól is gond nélkül teherbe eshet. Tegyél meg mindent amit tudsz, de ha nem hát nem. Ő baja ! De ha nem hallgat rád akkor tudod..nem igazi barát :S
2010. dec. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!