Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » 13 évesen gáz ha már nem vagy...

13 évesen gáz ha már nem vagy szüz. Ti is igy gondoljátok?

Figyelt kérdés

van egy barátnőm ö 12évesen vesztette el a szüzességét és most mindenki össze vissza felcsinálja, és sztem ez lelkileg sem tesz neki jót.

A másik barátnöm most13 és a 20 éves barátjával akar lfeküdni.hogy magyarázzam el neki hogy ez nem helyes?

látszik rajta hogy nem áll készen rá.


2010. dec. 21. 21:43
1 2 3 4
 31/38 anonim válasza:

Elég érdekesen látjátok a dolgokat.Miért lenne egy 13 éves lány k_urva attól,hogy lefekszik egy sráccal?

Ha szeretik egymást,régóta együtt vannak akkor nyugodtan,csak meg ne bánják.Mindenki maga dönti el,hogy mikor akarja elveszíteni és kivel.

Attól mert valaki az átlagnál korábban veszti el a szüzességét még nem értéktelenebb ember.Érdekes meglátás.:S

A kérdezőnek pedig...

A barátnőd lelkivilágának tényleg nem tesz jót ha ilyen korán kezdi és már sok fiú végigment rajta.Majd idővel rájön csak akkor majd késő lesz.

A másik barátnődet pedig beszéld le róla,hogy minimum várják meg a 14-et;15-öt.

2010. dec. 22. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 anonim válasza:

Hopsz.Az utolsó mondatot ne értse senki félre,kicsit félreérthető.

Tehát:

"A barátnődet beszéld le róla.Várják meg a 14-et;15-öt!"

2010. dec. 22. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/38 anonim ***** válasza:

A nemi élet megkezdéséhez elég kevés a testi érettség...írta valaki, hogy legalább már menstruáljon...pff, miért akkor már felnőtt nő? -,-'

De ha már ennyire ragaszkodtok a testi érettséghez...a méhnyak 16 éves kor UTÁN fejlődik ki teljesen, ami azt jelenti, hogy mindaddig sokkal fogékonyabb a különböző, nemi úton terjedő betegségekre, fertőzésekre és még sorolhatnám...

Nem véletlen, hogy NŐGYÓGYÁSZOK és PSZICHOLÓGUSOK SEM ajánlják 17-18 évnél korábban a szexet...-,-'

Azt hiszi magáról a sok kis nyomorék tizenegynéhány éves kis lány, hogy attól lesz nő, ha minél hamarabb elveszi..., közben meg csak egy szánalom xD

Nem ettől lesz valaki felnőtt, érett nő...!

13 évesen hol tud felelősséget vállalni magáért és a tetteiért? És most lehet itt azzal jönni, hogy ilyen meg olyan érett, de könyörgöm...-,-'

Érdekes...én jóval érettebb voltam mindig is a koromnál, de ez nálam abban merült ki, hogy már egész fiatalon tudtam felnőtthöz méltó döntéseket hozni, s ez kétlem, hogy jó döntés lenne...mármint 13 évesen lefeküdni valakivel (akármennyire is szeretik egymást-,-')

2010. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 anonim ***** válasza:
Primitív ribi, számolni, helyesen írni gondolom még nem tud, de a kukit már tapogatja 13 évesen! Az én koromban a 13 éves leányzó még a Barbie babát tapogatta. Ha megk.ratja magát az illető, akkor a legprimitívebb putris cigányokkal lesz egy színvonalon.
2010. dec. 23. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/38 anonim ***** válasza:
Ez szerintem tuti nem normális...ha ez velem történne én még Európából is elköltöznék,olyan ciki lenne nekem(nem mintha nem szeretnék bulizni,meg ilyenek).Amúgy meg nem hiszem,hogy valami szép jelzőkkel illetnék a barátnődet.
2010. dec. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 A kérdező kommentje:
egyik kérdező.:ha magamrol szólna ez az egész akkor nem égetném magam azzal hogy kirom gyakorikerdesekre hanem megbeszélném anyukámmal.én ráadásul nagyon különbözök a barátnömtöl, nem volt még abrátom(bár jelentkező volt márxD) de én még ha lenne pasim is 13évesen mi értelme?inkább foglalkozok a tanulással mert egyetemre szerenék menni és jó megélhetést szerezni.de azért köszi a tanácsokat, tegnap este sikerült lebeszélnem egy csöpp kamuval.xd:)
2010. dec. 23. 14:03
 37/38 anonim válasza:
42%

Még így utólag hozzászólnék a dologhoz, ha nem gond. Mikor én elvesztettem a "szűzességem", szintén 13 voltam. Nagyon szerelmes voltam az akkori páromba. Látok én itt cigányozástól kezdve mindenféle vádat amiket írtok. Általánosítva leribancoztok minden olyan lányt/nőt aki fiatalon kezdi meg a szexuális életét. Lehet hogy én kivétel vagyok, úgy érzem hogy fel voltam rá készülve, nem is mondom azt hogy megbántam, még így 17 évesen sem. Valamelyikőtök említi hogy inkább tanuljon, nálam ezzel sem volt gond, mindig meg volt a 4.5 feletti átlagom. Felelősségteljesnek kell lenni, védekezni kell. Azt sem értem miért következik nálatok egyből hogy rögtön százas nagyságú lesz a partnereinek a száma 16-17 éves korára. Mondhatni baromságnak tartom ezt. Az eltelt 4 év alatt 4 partnerem volt. Ne haragudjatok de elég gáznak tartom hogy úgy mondok véleményt hogy nem gondoljátok át.

Plusz még annyi hogy, egy 13 éves leányzó is azért már rákeres ilyen dolgokra az interneten és egyéb helyeken, elég értelmes már ahhoz hogy átlássa a ködösítéseket amiket ajánlotok, főleg ha már 20 éves barátja van, nem lehet annyira gyereklelkű, bár a mai világban már bármi megtörténhet..

2010. dec. 23. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/38 anonim ***** válasza:

Hát...én meg akkor is úgy gondolom, akármilyen világban élünk...akkor is 13 évesen még GYEREK! Még hivatalosan is..., lehet akármilyen érett, nem hiszem, hogy egy 13 évesnek való a szex...!

Ja és az semmit nem jelent, hogy 20 éves a barátja...ha terhes lesz a kis csaj...az nem az ő gondja lesz, úgy gondol(hat)ja.

Egyébkén azért gondolják sokan, hogy aki korán kezdi, annak sok partnere lesz, mert az ilyen később úgy gondolja, miért ne feküdne le ezzel is, azzal is, hiszen neki már úgy is mindegy alapon...

Lehet, hogy te kivétel vagy kedves utolsó, de többségében akkor is azok vannak, amiket mi leírtunk...ez belátható, úgy gondolom!


Azért jó hogy nem már...lassan már mi leszünk a konzervatívak, és az lesz a normális, hogy 13 évesen szexelnek...-,-' azért azt ne mááár...-,-'


A netről meg annyit, hogy annyi hülyeséget írnak...egyrészt, másrészt meg, sokan vannak, akik nem veszik a fáradságot, hogy utánajárjanak...mit gondolsz, miért van annyi abortusz Magyarországon? Annyira felvilágosult itt mindenki, aztán meg idejönnek, anonim módon tanácsot kérnek, mert védekezés nélkül szexeltek...-,-' ennyit erről...-,-'


De félre ne értsd, kedves utolsó, nincs veled bajom, elhiszem, hogy te nem bántad meg, meg hogy szerelmes voltál, de szerintem még akkor sem ajánlott...!

Meg hát valljuk be...sokan megbánják...!

2010. dec. 23. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!