Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon fog fájni? Hogy próbálk...

Nagyon fog fájni? Hogy próbálkozzunk?

Figyelt kérdés

22 éves vagyok, félig ázsiai, 160-170 cm magas és kb 50 kg. A párom 190 cm körül van, enyhén kigyúrt, izmos férfi (idősebb nálam néhány évvel). Láttam már meztelenül és megvan alul vagy 20 cm.

Nekem ő az első, még nem voltam fiúval. Tervezzük a szexet, de félek tőle. Nagy rá a sansz, hogy elsőre nem sikerül. Szerintetek hogy próbálkozzunk, hogy kevésbé fájjon?


2010. dec. 22. 18:38
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem miért nem lehet a kérdésre válaszolni, legalább végre valaki normálisat kérdezett, normális stílusban.

Nos gondolom már pettingeltetek... szóval én azt javasolnám az első együttlét ne úgy történjen, hogy nah akkor vasárnap most megtesszük, hanem pettingeljetek ugyanúgy, nagyon izgasson fel a párod, annyira hogy te magad kívánd, végre betegye. Előtte ujjazás sem árt, hogy egy kicsit "szokd odalent" a helyzetet. A pénisz hosszúsága lényegében mindegy, beszéljétek meg előre, de gondolom egyébként is evidens, hogy nem tövig tolja rögtön először. Sőt valószínű nem is tudja, mert fájni fog, de az hogy mennyire inkább a vastagságon múlik, és azon te mennyire vagy szűk/tágabb odalent. Szóval csak szép lassan finoman, és ha nagyon rossz szólsz, hogy álljon meg. Biztos sikerülni fog, de ha elsőre mégsem, akkor legközelebb.

2010. dec. 22. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 sasna ***** válasza:
azért nem tudtam rá " normalisan " válaszolni, mert ez tiszta hülyeség, h ki hany kg, meg cm.. nem ettől függ az egész..
2010. dec. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

A válasz írója 80%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 20:31


Igenigen, igaza van.

2010. dec. 22. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Sasna: a kg tényleg nem számít, de a magasságnak lehet köze a kérdéshez, gondolj csak bele a kínai lányoknak elvileg átlagban kisebb hüvelyük van és alacsonyabbak is, szóval van értelme a kérdésnek... Annak viszont tényleg semmi köze a dolgohoz, hogy a barátja hány kg. :)


É

2010. dec. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 sasna ***** válasza:
a hüvely tágul.. ha 1 baba feje kifér rajta, akkor 1 farok h ne férne már be? :)
2010. dec. 24. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Bocsi, tapipad... nem akartam még elküldeni. szóval:


Én inkább azt ajánlom, hogy te legyél alul. Én is hasonló helyzetben voltam amúgy elsőre, és szerintem ha fájni fog, akkor tökmindegy milyen pózban csináljátok, de ha fekszel és nem kell mozognod, akkor könnyebb elviselni, karmolhatod a hátát, ha már nem bírod :P

Az is jó lehet, ha kicsit jobban felhúzod a lábadat, akkor jobb szögben lehet, TALÁN kevésbé fáj, ráadásul úgy még valamennyire el is tudod tolni magadtól vagy legalábbis kevésbé fér oda hozzád, biztosítva van a "nem túl mély". xD

Egybként ha fájni is fog elsőre, 3-4 alkalom után hozzászoksz, és utána már jó lesz, nem annyira hatalmas nagy az h ne szokjon hozzá a tested. :)

2010. dec. 24. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Egy barátomtól hallottam hogy a félig ázsiaiaknak hosszabb a hüvelye mint egy átlagos nőnek, lehet hülyeség de szerintem ne parázz ezen annyit, mindenesetre: fokozatosan..
2010. dec. 24. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!