Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nagyon félek az első alkalomtó...

Nagyon félek az első alkalomtól, hogy fájni fog nagyon, tampont sem használtam soha, szóval biztosan elég szűk vagyok ott lent .18L Tudja úgy csinálni, h kevésbé fájjon? (28F)

Figyelt kérdés
2011. okt. 2. 12:12
 1/8 anonim ***** válasza:
87%
Hát ha elötte ujjal (vagy esetleg szájjal) rásegít, és eléggé ki tudsz tágulni, és ellazulni, lehet hogy egyáltalán nem is fog fájni..:)
2011. okt. 2. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
30%
majd én segítek drágám!!!!!!!!!!!!!!!!
2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
12%

nem fogsz belehalni basszus...

hogy fogsz igy gyereket szülni ha ennyire beszari vagy egy kis fájdalomtól?

2011. okt. 2. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
ha nagyon félsz ne csináld, ezt kívánni kell, nem félni tőle.
2011. okt. 2. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szia! Én is 18 voltam, amikor lefeküdtem a párommal. Előtte én sem használtam tampont,(sőt nem is csináltam magamnak...). Az első előtt én is nagyon féltem, de a barátom elég tapasztalt volt ilyen téren, és sikerült kellőképpen ellazítania. Egyáltalán nem fájt. Nagyon fontos, hogy eléggé fel légy izgulva, elég nedves legyél. És ne csak azért veszítsd el, mert már 18 vagy. Nekem az volt az egyik legjobb estém, megérte várni. Azóta már 2 év eltelt:) Remélem neked is jó lesz:) 20/l
2011. okt. 2. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
53%

Több hasonló kérdés is van már a falon! Másutt is ezt válaszoltam:

Bár férfi vagyok, de azt gondolom, hogy több tapasztalatom van a témában, mint bármelyik nőnek, mivel Ők csak egyszer veszítették el a szüzességüket,engem pedig a jó szerencsém 5 szűzlánnyal is megajándékozott, hogy én lehettem az életükben az első.

Az egyértelmű tapasztalatom az, hogy annál kellemesebb és pozitívabb élmény lessz számodra az első, minél inkább el tudod közben felejteni, hogy ez most az első és illik tőle félni. Az 5 lányból csak két lánynak fájt. De utólag (tapasztalat)már tudom, hogy csak azért, mert erőltettük a dolgot és szegények egészen be voltak sz...va.

Ma már egészen máshogyan csinálnám és biztos vagyok benne, hogy nekik sem fájna! A hüvely a legkisebb szorongásra is összehúzódással válaszol. És pont akkor szűkül be, amikor nem kellene. Ezt a szorongást kell valahogyan kiiktatni! Kényelmes, biztonságos körülmények, hogy ráérjetek bőven, ne kelljen sietni, hogy a fiú számodra teljesen megbízható egyen minden tekintetben, a védekezés miatt ne kelljen stresszelned és legyél szerelmes és határozottan kívánd a szexet, hogy vágyakozz arra, hogy végre magadban érezd a hímvesszőt. Ha csak éppen engedsz egy elvárásnak, amire magad nem igen vágysz, akkor valószínűleg nem fogsz tudni felszabadult lenni. Nálam két esetben ment a dolog teljesen simán, mintha a lány nem is lett volna szűz.(abszolút fájdalom nélkül)Először, amikor úgy történt meg, hogy nem is készültünk rá, csak pettingre és közben, amikor a makkal simogattam a csiklóját és a szeméremrést és éreztem, hogy nagyon nedves, bedugtam. A lány csodálkozó arccal nézett rám és csak ennyit mondott: "benn van!" És valóban benn volt minden fájdalom nélkül. A második esetben pedig a lány szerette volna már, hogy minél előbb megtörténjen én meg vártam volna még, de unszolására azt mondtam, hogy - Jó, akkor itt vagyok és csináld te, ha akarod!

Hanyatt feküdtem, Ő pedig minden különösebb gond nélkül beleült. Egy pillanatra éreztem, hogy megáll a mozdulatban, amikor behatolt a farkam,de ez csak egy-két másodperc volt és tövig beleült. Neki viszont vérzett, de nem fájt! Tehát, hogy mire számíthatsz, az kizárólag kettőtökön múlik! Ha jól csináljátok, akkor az lehet egy életre szóló, csodálatos élmény is, meg egy elcseszett, felejthető nap is! De sajnos még egy felejthetetlenül szar élmény is. Ezért erre a kérdésre nem lehet általános választ adni!

2011. okt. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyébként kezdjek aggódni, akkor, ha azt mondom undorom a szextől, sohasem izgatott ez téma, sőt egyenesen taszít?
2011. okt. 12. 14:36
 8/8 anonim válasza:
Ha kellőképpen benedvesedsz és ellazulsz, akkor nem fog fájni...:)))
2014. jún. 21. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!