Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Igazat mondhat a barátnőm?

Igazat mondhat a barátnőm?

Figyelt kérdés

Máskor mikor ujjaztam,éreztem a szűzhártyáját,a multkor már nem.

most megtörtént az első,és hát hiányoltam a szűzhátyát az elején.

Utána megkérdeztem tőle,hogy direkt szakította át előtte,hogy esetleg azthitte bénázni fogok...aztmondta hogy nem,és hogy nemis tudja h mikor szakadhatott át...

meg nemis érzett vele járó fájdalmat eddig

Tudom hogy sportolás közbe,vagy tampon felhelyezésnél is átszakadhat,de az létezhet,hogy nemis érez semmi féle fájdalmat,főleg ha nincs is rákészülve?

Szerintem,lehet hogy...megcsalt?


2010. dec. 24. 12:44
 1/10 anonim ***** válasza:
94%
Lehet.
2010. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
76%
nekem sem fájt az első, pedig megvolt a szűzhártyám. ujjazással és tamponnal lehet rajta tágítani. a szűzhártya amúgy nem egy konkrét hártya. a szűzhártya eleve lyukas. a tampon és az ujjazás tágítja a lyukat. biztosan nem csalt meg, nelegyél már paranoiás. az meg h mit éreztél az ujjaddal....hagyjad már. változik a nő. ez így van rendjén.
2010. dec. 24. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%
Hàt bàrmi megtörténhet ebben az esetben semmi sem biztos :/
2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
68%
Érdekes... szerintem, amikor ujjaztad, nem érezhetted a szűzhártyáját, mert ha átszakadt volna, véres lett volna az ujjad. De, amikor én szexeltem a barátnőmmel, akkor ő se vérzett és nem éreztem semmilyen átszakítást, pedig tudtam hogy szűz. Nem tudom...
2010. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
70%
Te nem vagy komplett. Még a p*ncit sem ismered. Nem vagy egy casanova (ha meg igen, jó igénytelen bnőid lehetnek).
2010. dec. 24. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
84%

A szűzhártya átszakadása nem jár fájdalommal.

Ami az első szexnél is szokott fájni az nem a szűzhártya átszakadása, hanem a hüvely izomzat tágulása.

Szóval nem hazudott a barátnőd. Tényleg nem "szokás" észrevenni ha átszakad.

2010. dec. 24. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
nem kell rögtön a legrosszabbra gondolnod
2010. dec. 24. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
nekem sem fájt...ugyan olyan helyzetben voltam mint a "bnőd",én is akkora gyökeret fogtam ki mint te...ő se hitte el h szűz voltam...és h vele vesztettem...tégy egy szívességet a csajnak...szakíts vele.
2010. dec. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem meg egy másik srác szakította neki át. :)
2010. dec. 24. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Cleptomaniac ***** válasza:
100%

Nekem se fájdalom, se vérzés nem volt.


Amúgy meg azt olvastam, hogy a nemi szerveddel nem tudod érzékelni a szűzhártyát (merthogy nem tapintószerv, mint az ujjad), bár sok romantikus lányregényben az ellenkezőjét írják. :)

2010. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!