Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Nem féltetek az első szexnél...

Nem féltetek az első szexnél hogy csalódást fogtok okozni a fiúnak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 24. 12:45
 1/7 anonim ***** válasza:

én aztán nem.


20F

2010. dec. 24. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nem, mert leszbikus vagyok.
2010. dec. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem. minden fiú tudja h a szűz lány nemlesz egy bajnok az ágyban elsőre. a fiúk nagyrésze pedig még élvezi is h ő fekhet le veled elsőnek. úgyhogy semmi gáz
2010. dec. 24. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én egy kicsit igen, de megnyugtatott, hogy nincs semmi baj, és nem is lett, mert kértem, hogy navigáljon.
2010. dec. 24. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem. Tudta, hogy szűz vagyok. Tudta, hogy fájni fog. Nem is várt tőlem semmit. Azt később bepótoltuk. Ha nincs semmilyen tapasztalatod amúgy is normális, hogy nem vagy egy ász az ágyban. Ez fokozatosan alakul ki. Tapasztalat kell hozzá.

20/L

2010. dec. 24. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

ilyentől nem kell félni.. ha szeret a fiú..

barátnőm is félt de megnyugtattam megszeretgettem odafigyeltem rá óvatos voltam minden kis rezzenésére és apró kis nyögéseire oda figyeltem meg megölelgettem közbe.. és rájött hogy nincs mitől félnie

2010. dec. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
En nem feltem ettol, mivel az elso volt. megis mit tudtam volna a szexrol gyakorlatban?:D De O viszont csalodast okozott...
2011. jan. 4. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!