Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mennyi idő után hevertétek ki...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő után hevertétek ki az első szerelmi csalódást?

Figyelt kérdés
Az én esetemben; A kapcsolatunk végén már nem jöttünk ki jól a volt barátommal, így hát szakítottam vele, ő pedig egyből összejött egy másik lánnyal, akit szintén lecserélt egy másik lányra. A mostani barátnőjébe állítólag szerelmes... Pedig azt mondta, hogy soha nem lesz az, az első barátnője miatt. Örülök, hogy boldog, mert mi már a végén csak marakodtunk, de rossz érzés őket látni, sajnos elég közel lakunk egymáshoz, néha akarva-akaratlanul is összefutunk. Mostanában nem is köszön nekem a volt barátom, úgy tesz, mintha nem ismerne, csak néha-néha feltesz nekem egy kósza kérdést, de olyan "titokzatosan", hogy a barátnője ne vegye észre, hogy velem beszélget... Ilyenkor elég rosszul érzem magam, mindig arra gondolok, hogy ha nem szakítok vele, talán még mindig együtt lennénk, bár lehet hogy kikészítettük volna egymást. Néha úgy érzem, hogy még akar tőlem valamit, és próbál "tűzben tartani", a viselkedése miatt gondolom így. Mikor leszek túl rajta? Két évig voltunk együtt, és 2 hónapja szakítottam vele.
2011. júl. 11. 14:53
 1/7 anonim ***** válasza:

5 évig voltunk együtt, és én már 11 hónapja nem tudok továbblépni.:/

22/F

2011. júl. 11. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
:( Akkor lehet nekem is sok idő lesz...
2011. júl. 11. 15:01
 3/7 anonim ***** válasza:

Nekem négy év alatt sikerült. Azt hiszem...


A viselkedéséből két dolog következik:

1. ő sem "végzett" még veled, nem zárta le a kapcsolatot. erre utal a gyors duplacsere is.

2. hideg, számító, nagyon is céltudatos alak, aki úgy áll bosszút rajtad, hogy kétségek között tart a célozgatásaival.

2011. júl. 11. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nem egy bosszúálló típus, meg nem is haragudtunk egymásra a szakítás után... Úgyhogy én az elsőre tippelnék. Csak azt nem értem, hogy ha szerelmes az új barátnőjébe (állítólag az), akkor miért ilyen velem... Olyan, mintha még nem engedett volna el teljesen, és akarna valamit.
2011. júl. 11. 21:19
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem 3 év alatt sikerült túl tennem magam az első szerelmen!Akkor 12 voltam,a lány 16 ő szakított velem!

Nekünk elég viszályos volt az elválás,aztán megbocsájtottam neki beszéltünk párszor de amikor újra össze akart jönni velem elutasítottam,nem aakrtam újabb csalódást,pedig még akoris szerettem!

2011. júl. 13. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
12 ÉVESSSSSSSSSSS jaj leszakad a pofám.gondolom, ha együtt maradtok vagy 17 éves korodik (5 év járás) akkor már jönnének a gyerekek is meg minden.
2011. júl. 13. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2 perc alatt, a másodikat és a harmadikat soha nem fogom :(
2011. júl. 13. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!