Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Egy szűz lánynak mennyire...

Egy szűz lánynak mennyire szűk a hüvelye?

Figyelt kérdés

csak mert bnőmmel az elsőre került sor,és ő még szűz lett volnaelméletileg,de egyáltalán nemvolt szűk,és a szűzhártyát sem éreztem,és nemis vérzett,pedig anno vigyáznom kellett hogy az ujjammal neszakítsam át.

Megkérdeztem,aztmondta h nem is tudtam,biztos úgy szakadt át,hogy nemvette észre,tampontól vagy ilyenek...

de most nemtudom mithigyjek:S


2010. dec. 24. 17:26
 1/6 anonim ***** válasza:
82%
Attól még lehet szűz. Én is szűz vagyok, attól függetlenül nekem sincs már meg a szűzhártyám és elég tág is a hüvelyem.
2010. dec. 24. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy kapcsolat alapja a bizalom. Nekem sem vérzett. Sőt, a szűzhártyámat sem éreztem soha, meg a párom se. És? ...
2010. dec. 24. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

De ény ujjazásnál éreztem nemis olyan rég,most meg semmi...

rem nemcsalt meg,mert végülis első nagy szerelme vagyok

csakhát már nagyon akarta am hogy megtörténjen,és nemjött össze egy darabig

arra gondoltam h vibrizik vagy hasonló,és nemakarta elmondani

2010. dec. 24. 17:34
 4/6 anonim ***** válasza:
A hüvely nagysága teljesen egyéni! A szűzhártya is.Hülyébb népeknél van ilyen elképzelés hogy a nászéjszakán vért kell produkálni. Ezért az ottani "férfiak" olyan durván hatolnak be hogy akkor is reped ha egyébbként nem repedne.A buta hiadelmet nem kell elfogadni.Kevés esetben van olyan szűzhártya ami annyira szűk hogy orvos kell az átvágásához. És ilyenkor már az első tisztulásokkal probléma van nem távozik rendesen a vérzés.
2010. dec. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

ez lehet, h vibrizett, és nem akarta elmondani...sztem félt, h hülyének néznéd, h magának vette el 1 műbrével :S

de az is lehet, h rugalmas a szűzhártyája, és csak kitágult. Én is így voltam, első alkalommal nem véreztem, csak a többediknél...szal vlsz v. masztinál kiszakította, v. így van, mint én voltam.

2010. dec. 24. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
52%

Ez lineárisan függ a:

maszturbációk száma és a maszturbációk erejének hányadosától, valamint attól, hogy a tesó vagy valaki nem használja ki mikor alszik.

Szóval: Mivel Lin kombináció ezért felírható Matrixban.

2010. dec. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!