Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Milyen érzés egy szűz lánynak,...

Milyen érzés egy szűz lánynak, amikor egy pénisz először megy be a puncijába?

Figyelt kérdés
23 éves vagyok, még nem volt szeuális kapcsolatom úgy, hogy maga az aktus is meglett volna, de most már több mint három éve stabil kapcsolatom van, a párom el is jegyzett. De maga az aktus valahogy nem akar összejönni. Próbálkoztunk már vagy kétszer-háromszor, de annyira fájt, h inkább abbahagytuk. Az a sanda gyanúm, hogy nem is maga a fájdalom annyira elviselhetetlen, hanem inkább az attól való frász, hogy milyen lesz, fog-e fájni? Már próbálkoztunk úgy is, hogy ittam egy pohár bort, de akkor meg egyszerűen elaludtam, s semmi sem lett a dologból. Szóval, szeretném, ha megosztanátok velem a tapasztalataitokat, h kb. mit is várhatok, amikor az a nagy bög behatol a kis puncikómba :) pussz mindenkinek, s előre is kösz a válaszokat :)
2011. okt. 11. 18:04
1 2 3
 1/23 anonim válasza:
46%
Józsi, te vagy az?
2011. okt. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem csináljatok hangulatot, pezsgőzzetek, de csak picit. rajtad múlik, hogy elalszol-e. Amúgy nekem valamiért nem fájt :) A párom elég szépen ellazított :)
2011. okt. 11. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
nem, itt nem a Józsi kérdez, sajnálom :( Tényleg komolyan szeretném tudni. Mert én iszonyatosan feszítő, szúró vmit éreztem már az elején, s félek, h mi lesz majd később :(
2011. okt. 11. 18:10
 4/23 anonim válasza:
86%
Később még feszítőbb érzés lesz, aztán majd idővel csillapodni fog. De fő a lazaság. Ha meg nem csillapodna, akkor irány a nőgyógyász.
2011. okt. 11. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Én bnőmnek is fájt, de végül arra jutottunk hogy nem állunk meg és próbáltam gyorsan behatolni mert lassan nagyon fájt neki. Elsőre reflexből lökött el a lábaival de másodszorra már sikerült átszakítani a szűzhártyát és elmondása szerint utána már élvezte is a szexet így a riadtság után szerencsére jött neki az élvezet :) Sajnos ezen egyszer átkell esni. A kérdésre nem tudok válaszolni, de remélem azért segített valamit a hozzászólásom :) 21/F
2011. okt. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Akkor ez azt jelenti, h a páro hibája, ha nekem fájdalmat okoz, amikor el akarja venni a szüzességem? Egyébként, tényleg, kb. zíz perc után már szeretne rátérni a lényegre. S előtte kesz virtustáncot lejt a kezével a lábam között. Ja, és mellesleg, még soha nem volt orgazmusom, csak álmomban. Reménykedem, h majdcsak lesz, de még eddig éber állapotban soha nem éltem át. De hallottam, h vannak asszonyok, akik úgy élik le az életüket, hogy soha meg nem tapasztalják azt, h mi is az az orgazmus :( Talán én is egy leszek közülük :(
2011. okt. 11. 18:13
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem a pasid hibája, hanem ha még szűz vagy az első alkalom fáj :) 21/F
2011. okt. 11. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 A kérdező kommentje:
Egy-két ujj símán befér a puncimba, szóval gondolom, h több is bemegy majd. S nem csalt meg, nyugi. Ilyen téren biztos vagyok benne. Szeret és szeretem. Mintha csak megtaláltam volna a másik felemet. Orálisan rendszeresen kielégítem a párom, de már szeretnénk túllenni ezen is, az az igazság.
2011. okt. 11. 18:16
 9/23 anonim ***** válasza:
91%

Nekem az a véleményem, hogy annál jobban, mint amit leírtál, nem fog fájni. Egyszer túl kell esni rajta, vártok egy hetet, és megint lehet finoman próbálkozni.

Ha nagyon ideges vagy, akkor az is fájhat még egy kicsit.


Egyébként gondolj bele, szerintem senki se hal meg szüzen, akkor valahogy mégis csak túlélik. :DDD


Esetleg tehetnél egy kört a méhésznél, hogy minden rendben van-e odalent, mitől fájhat ez neked ennyire, és ha nem talál semmit (pl. extrém szűk hüvely, stb), akkor marad az, hogy túlesel rajta.

Talán vehetnétek elsőre egy vékonyabb (anál) vibrátort, és játszadozzatok azzal, ha már az bent van, akkor mehet a "méteres kékeres", nem fogsz már annyira parázni.


Legvégső esetben szerezzetek egy kis lidokain krémet, tudatosan próbáld meg ellazítani az izmaidat, hátha könnyebb, és persze kell egy lavór síkosító.


Majd csak elkopik az a fránya szűzhártya... :)

2011. okt. 11. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:
55%
Behatolás közben tanácsos, ha picit (vagy picit jobban) beleharap a füledbe, úgy eltereli a figyelmedet a lényegről.
2011. okt. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!