Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Megbántad, hogy túl korán...

Megbántad, hogy túl korán veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés

Hány éves voltál? és mi (/miért) történt?

(amúgy boldog karácsonyt :D)


2010. dec. 24. 18:57
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
46%

20 F

16 évesen prostival, nem bánom.

2010. dec. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Még nem vesztettem el és nem vagyok már tini, de nem is bánom. Sőt, megúsztam pár átverést:P
2010. dec. 24. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
78%

Sokszor leírtam már ide, de még 1x. :D Nem bántam meg. 14 évesen vesztettem el 1 év járás után az akkori barátommal, aki szintén 14 éves volt. Fájt egy kicsit az első, de amúgy kegyetlen jó volt, meg a többi is. :D (otthon, nálunk történt a dolog) Egyáltalán nem bántam meg semmit. A kapcsolat maga 5 évig tartott 13 éves korunktól 18 éves korunkig. :) Szép 5 év volt, örülök, hogy így alakult, persze a végén már elmúlt minden, de nem is vártuk el egymástól, hogy örökre együtt legyünk, csak gondoltunk majd ahogy a sors alakítja. :)

Védekezni tudtuk hogy kell, nem voltunk idióták, ezért sosem lett semmi baj. :) Most 19 vagyok, de már másik párkapcsolatban élek. :)

Boldog karácsonyt! :)

2010. dec. 24. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
64%
Én leginkább azt bánom, hogy még megvan. Az én szüzességem a kutyának sem kell.
2010. dec. 24. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
74%

15 éves voltam, egy éve jártunk a barátommal, akibe halálosan szerelmes voltam akkor:) Összesen három évig jártunk. Nem bántam meg, szép emlék marad:)

A védekezésről pedig akkor is tudtam mindent:) Nem is voltunk soha felelőtlenek.

2010. dec. 24. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
utolsó: ez szerintem a legpozitívabb dolog a világon:) hogy egy 15 éves felelőségteljesen csinálja, ha már csinálja.
2010. dec. 24. 19:49
 7/13 anonim ***** válasza:
48%

Pár hete történt.Nem bántam meg.Védekeztünk,és csodálatos volt.És azóta még jobb.:)

14L

2010. dec. 24. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 16 voltam. Egyáltalán nem bántam meg,igaz több éves komoly kapcsolat volt,nem a diszkó mögött történt és mindig óvszerrel védekeztem megfelelően (elejétől a végéig). Ezt a jó szokásom még ma is tartom,bár már több kapcsolatom is volt azóta és jópár év is eltelt.
2010. dec. 24. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim válasza:

16 éves voltam

nem bántam meg, bár a pasi azóta megcsalt, megalázott...

msot dobott mikuláskor

szid engem mint a bokrot

és NEM bántam meg

16

2010. dec. 25. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

utolsó :

TÉNYLEG?

2010. dec. 25. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!