Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Van itt közületek valaki aki...

Van itt közületek valaki aki hivatásossal veszítette el a szüzességét?

Figyelt kérdés
Beszámolók ill. tapasztalatok érdekelnének.
2011. jan. 11. 00:15
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem, de lehet, hogy azzal fogom. Nem azért, mert nem tudnám mással, de azt akarom, hogy az első egy 10/10-es csajjal történjen, olyat pedig nem tudok ingyen összehozni :D
2011. jan. 11. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
50%
aki pénzért csinálja az nálam kapásból -10/+10 :D
2011. jan. 11. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

hivatásossal :DDDD

ki az az épelméjű, én is kíváncsi vagyok :DD

2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
72%

és egy ribanc 10/10??

azderék

2011. jan. 15. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
külsőleg simán
2011. jan. 16. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

egy haver azzal vesztette el mert be lett fizetve rá jó de már rég megérett rá...ezzel kis önbizalmat is nyert meg egy kis tapasztalatot...

Én egy szüz lánnyal vesztettük el közösen szerelmesen...életem leghosszabb kapcsolata volt ...csak sajnos egyszer mindennek vége...

2011. jan. 16. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nekem csak egy olyan sztorim van, hogy beszélgettem az egyik kedvenc prostimmal (én csak közvetítek, nem dugtam meg), és ő mesélte, hogy egy apa hívta fel, hogy a fiának el kellene vennie a szüzességét, és mindezt egy pszichológus ajánlotta nekik. Gondolom nagy zűr volt a gyerkőc kobakjában, de a csajt ismerve nála jobbat nem is találhatott volna.

26/F

2011. jan. 16. 04:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!