Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Ha egy csöppet bennem volt a...

Ha egy csöppet bennem volt a farka. kb 1-2 vagy akár 3 cm, attól lehetek terhes?

Figyelt kérdés
A bunkó válaszoktól kíméljetek meg! Szerintem nem lehetek terhes de azért másoktól is szeretném megtudni mit gondolnak ...
2010. dec. 25. 13:37
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
90%
igen
2010. dec. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim válasza:
57%
nem
2010. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
43%
Az ilyet miért csináljátok? hogy ne derüljön ki hogy szexeltél? és kiadod magad továbbra is hogy szűz vagy? sajnálom, hogy nem kimélek, de nem érzem magam bunkónak, nem én d_gtam:P remélem, hogy terhes leszel, hisz azért van sperma:D legyél terhes:D
2010. dec. 25. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 Moszuke ***** válasza:
80%

és az mért poén ha csak a makkot teszi be?:)

szerintem nem vagy terhes.

2010. dec. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
61%
Szerintem terhes lettél.
2010. dec. 25. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim válasza:
74%
Lehetsz, de kicsi az esélye. Én nem kívánom, hogy terhes legyél, érezzétek jól magatokat :) és egymást
2010. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
73%

Igen, lehetsz terhes. Miért olyan baromi nehéz megérteni, hogy ha szexelsz, akkor lehetsz terhes. Tök mindegy, hogy 3 cm-re dugta be, tök mindegy, hogy csak 2 mp-re, akkor is lehetsz terhes és kész.

Miért nem használtok gumit?

Meg egyébként is...mi a fene értelme van 1-2 cm-re bedugni? Abban mi a jó?..

2010. dec. 25. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

ezaz egész értelmetlen. vagy szexeljetek normálisan, vagy ne.

amúgy kitudja. ha szerencsétlen vagy, lehetsz terhes

2010. dec. 25. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
78%
Lehetsz, ugyanis akkor most felvilágosítanálak, ha ez otthon elmaradt: a gyereket NEM a gólya hozza, hanem úgy történik, hogy a férfi a péniszét behelyezi a nő hüvelyébe, majd elélvezéskor/előváladékban lévő hímivarsejt megtermékenyíti az éppen arra "tévedt" petesejtet.
2010. dec. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim válasza:
55%

Én azt nem értem, hogy a mai fiatalokat vagy nem világosítják fel ezekről vagy hülyék felfogni...(már elnézést)

Igen lehetsz terhes, ha szerencséd van akkor nem, de tudod már akkor jöhetett az előváladék és azok a hímivarsejtek képesek maguktól is felmászni a petevészekhez. ennyi...

2010. dec. 25. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!