Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » A fiúknak is ugyanolyan...

A fiúknak is ugyanolyan maradandó az első alkalom, mint a lányoknak? Én már mindig csak a 2. lehetek? :S

Figyelt kérdés

Csak azért kérdezem, mert járok valakivel most már lassan 7 hónapja, és én még szűz voltam, amikor összejöttünk, és nekem ő volt az első... és nagyon szép volt meg jó volt, meg minden. Csak az a baj, hogy neki nem én voltam az első, hanem az előző barátnője, akivel előttem járt, és most nagyon félek, hogy akármit is csinálok, én már mindig csak a 2. leszek a számára. :(


Fiúknál ez hogy van? Lelkileg ők is ahhoz kötődnek mindig jobban, akivel elveszítették? Mert én nagyon szeretem, de egyszerűen nem tudom, mit csináljak... nem tudom, hogy ez hogy működik a pasiknál. Ha hozzám ér, vagy együtt van velem, vagy ha épp szeretkezünk, akkor vajon eszébe jut, hogy előttem milyen volt az első barátnőjével? Hogy milyen érzés volt vele lenni, és vele csinálni ezeket a dolgokat? Vajon hozzá viszonyít? :S


Fiúk! Hasonlítgatjátok a barátnőiteket? :S


És lelkileg tényleg mindig az első barátnőtökhöz kötődtök jobban? Én már mindig csak a 2. lehetek neki mindenben...? :(


2011. okt. 6. 10:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%
én semennyire sem kötődöm ahhoz az emberhez akivel elvesztettem, pedig nem egy futó kaland volt hanem fél éves kapcsolat, nem is jut szembe soha, semmilyen érzelmet nem táplálok iránta, mintha nem is ismerném.
2011. okt. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
89%
Nekem ő volt az első nagy szerelmem. Azóta sem tudtam senkit úgy szeretni. Évekbe tellett mire feldolgoztam a szakítást. Nem azért mert vele vesztettem el a szüzességemet. A szex csak másodlagos. Az emberi értékek a fontosak.
2011. okt. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%

Az első, semmit nem jelent csak átsegített rajta pedig sosem árultam el neki...nem volt szerelem.

Persze el nem felejtem, de nem a romantika vagy az élmény miatt. (F)

2011. okt. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Lányka555 válasza:
100%
Lehet az előző barátnőjével veszítette el. De most te vagy neki az "első" mivel veled van. Szerintem, ne gondolkozz ilyeneken. Már 7 hónapja együtt vagytok az azt jelenti, hogy szeret téged. Nem hiszem, hogy a másik lányról fantáziál amikor veled van. Mért tenné? Azzal a lánnyal már vége. Szerintem nyugodj meg verd ki a fejedből ezt. Ha nem sikerül beszéljétek meg. Sok sikert. :)
2011. okt. 6. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos megmarad mindenkiben az első, ezt nem kell felróni. De ha az ember szétmegy valakivel, szakítanak, és most veled akar lenni, akkor nincs már lelki kötődés. Lányoknál sincs, ha szétválnak valakivel, hiába volt ő az első, csak megmarad az emlék. Butaság azon filóznod h jobb vagy e vagy nem, ha veled van akkor annak meg van az oka.

Én személy szerint kérdezgetni is szoktam előző barátnőkről, hogy mi hogy volt. De eszembe se jut h mondjuk rájuk gondol, hisz akkor nem velem lenne. Ha szakítotok vmiért max akkor marad meg úgy a fejében h te voltál a második.

2011. okt. 6. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 napietus ***** válasza:
46%

én nő vagyok, mégse kötődöm ahhoz, aki az első volt. jó volt az ágyban nagyon, de érzelmi szál nem köt hozzá.


szóval ebből nem mindenki csinál magának lelki válságot.

2011. okt. 6. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

hát figy, az első csókom oviban volt, az első nagy viszonzatlan szerelmem gimiben, az első igazi barátnőm akivel le is feküdtünk meg 21 évesen. de akárhogyis legyen, akármi történjen, ez a 3 lány már sosem fog feledésbe merülni nekem. akármi legyen ennek a kapcsolatnak a vége, őrá és az első alkalomra is, meg sok más nagyon szép emlékre biztosan emlékezni fogok. ezt nem várhatod senkitől hogy törölje az emlékeit! attól még szerethet téged nagyon, és nem gondol már úgy az elsőre hogy hasonlitgasson meg ilyesmik; de elfelejteni, főleg ha szép emlék, nem fogja!

22/f

2011. okt. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 Máffyn ***** válasza:
73%
Ha hiszed ha enm én is ugyan ebben a helyzetben vagyok..de mi épp tegnap beszéltük mega barátommal ,hogy már nem érez semmit irénta és engem szeret...és én igen is megnyugodtam..szóval neked is ajénlom ,hogy üljetek le és beszéljétek meg a dolgot. 15L
2011. okt. 8. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
74%

Én az elsőt ,aki szintén szűz volt,még mindig szeretem és szerintem a kis ribi lelke mélyén ő is szeret engem...

A fiúknál is az első az amire az élete végéig emlékszik az ember...Ha téged szeret és érzed és tudod hopgy szeret akkor ne gondolkozz ilyen butaságokon,,,nem biztos hogy elösször szerelemből sexelt...Meg tudni illik hogy a legjobb sex az fiúknál hosszú idő után jön el....Második vagy az elsőhoz viszonyítás nem mérvadó majd ha már a 10.csajt dugja akkor már tudni fogja hogy mennyire vagy tuti az ágyban...De amíg bele nem kóstol egy jó kis 30 éves háziasszonyba addig úgyis abban a hitben fog élni hogy Te vagy a legjobb :)

2011. okt. 10. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%

Hogy hívják a szűz szőkét?

- Újszülött.

2011. okt. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!