Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » HA maszturbálok akkor kb 5...

HA maszturbálok akkor kb 5 percen belül elélvezek, szüzesség után ez az időtartam változik majd?

Figyelt kérdés
Fiu vagyok!
2010. dec. 30. 14:23
 1/6 anonim válasza:
70%
Nemfog változni!!De szexnél nemfogsz olyan hamar elmenni!!De azért vannak kivételek :D
2010. dec. 30. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%
A cél az, hogy akkor menj el amikor akarsz. Tanuld meg szabályozni az orgazmusod. Ha ebben profi vagy, nem lesz gond a szexel sem.
2010. dec. 30. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Kösz azért

De ha sex előtt kiverem akkor tovább tart nem?

2010. dec. 30. 14:38
 4/6 anonim válasza:
70%
Igen az első töltény hamar elmegy!!Mi is azzal kezdünk h orál, majd ha elment az első patron akkor nekilátunk dugni is :D
2010. dec. 30. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
64%
Hát, általában igen. De nem mindig. Azért egy szép női test csinálhat fél percet a jól begyakorolt öt percedből ha nem tudod kontrollálni a dolgot. Hiába csaptad ki előtte.
2010. dec. 30. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Egy egyszerű kérdést tettem neked fel.

Ha ilyen ostoba vagy, hogy erre sem tudsz megfelelni, hanem inkább visszakérdezel, akkor részemről: nem pocsékolom rád az időmet!

Leveleid undorítóak, ne rabold az időmet, és ne szennyezd be a képernyőmet idióta pocskondiázásoddal!

Rettentően buta vagy, hogy felfogj dolgokat!

Neked nem mindegy, hogy mi van Peti várával?

Foglalkozz a sajátoddal, és akkor talan képes leszel el is érni valamit!

2011. jan. 17. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!