Kezdőoldal » Szerelem, szex » Szüzesség » Én 17 éves srác vagyok. A...

Én 17 éves srác vagyok. A baráti körömben van egy lány aki 25 éves. Amikor mindig meglátom nagyon felizgulok rá. De van barátja. Elképzelhetö, hogy sexelne velem ugy hogy senki sem tudna rola?

Figyelt kérdés
2009. jan. 26. 18:20
1 2
 1/11 anonim válasza:
60%
ha normális a lány akkor nem, mert ha van barátja te sem várhatod el hogy megcsalja a párját, hiszen neked hogy esne fordított esetben????!!!! Amugy meg nem egy sextárgyrol beszélünk hogy csak ugy mert téged izgat máris a tied lehet mert neked áll a f.rkad......
2009. jan. 26. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát hogyne, az is elképzelhető, hogy díszdoktorrá avatnak a Harvardon...

Mégis miféle kérdés ez? NEm a lánynak kellene feltenned?

Vagy kamu az egész.

2009. jan. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Ez elég szánalmas. De mi fiúk néha ilyenek vagyunk. (néha = túl sokszor)
2009. jan. 26. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Nyugi, mi, lányok is ilyenek vagyunk néha. (néha = túl sokszor) Meg kell kérdezni a lányt, legfeljebb megsértődik vagy szól a barátjának és lesz egy szép monoklid.
2009. jan. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%
Az már pedofilizmus nem?Hisz ő nagykorú te meg kiskorú!Én nem merném bevállalni!
2009. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
inkább végezz gyakrabban önkielégítést, a normális embereket meg hagyd békén
2009. jan. 27. 02:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Egyébként csak kérdeztem.Annak ellenére a csaj amikor rámnéz mindig olyan izgatoan el kezd mosolyogni rám.És a barátja hátamögött pasizik.De mindegy.Én nem akarok töle semmit.
2009. jan. 27. 10:36
 8/11 A kérdező kommentje:
Ha ti az én helyzetemben lennétek biztos vagyok benne,hogy megragadnátok az esélyt.Csak azért mondom mert már többen is mondták.
2009. jan. 27. 10:37
 9/11 anonim ***** válasza:

Hát ha így mondod, hogy a pasija háta mögött flörtölget, mindjárt más! Próbálkozz be nála, nem elképzelhetetlen, hogy tetszel neki!Hajrá!

Az lenne pedofilizmus, ha a lány 25 a srác meg csak 12-14 lenne!De így nem az!

2009. jan. 27. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Gondolod ?
2009. jan. 28. 15:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!